Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Pure Pleasure nightclub

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 8:54 am

Hirtelen felpörögtek az események. A fickó hallgatott rám és ki ment a wcbe ahonnan már is kihozott egy olyan alakot amilyet keresett. Ezek szerint még is létezik véletlen.. Nem nagyon törődtem vele, ha valaki ilyen béna, hogy észre veszik és elkapják, akkor megérdemli az illető, hogy elfogják és kinyírják. Engem nem fognak megtalálni egy jó ideig mondjuk talán soha.. Megittam az utolsó cseppig az italt letettem a poharat és én is elhagytam a szórakozó helyet. Ennyi elég is volt mára talán túl sok is volt. Intettem a csaposnak megköszöntem az italt és én is eltávoztam.

/Folyt.köv Smile /
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 3:08 am

Dominic & Jake

Elmesélem a férfinek, hogy kit is keresek. Egész pontos személyleírás szerintem, azért manapság nem sokan rohangálnak farmer kabátban, és nem is minden pasas szőke. Mikor Dominic kijelenti, hogy elég sokan rohangálnak így itt, kicsit lenézően nézek rá és vonom fel a szemöldökömet.
- Valóban? - nézek körbe látványosan a clubban, de hirtelen nem látok senkit. Nem hogy farmerkabátos szőkét, de még farmerkabátost sem.
- Szerintem meg nem sok ember rohangál így. De kössz az ötletet, benézek a budiba. Ha esetleg látnál, állítsd már meg egy italra, oké?  - nyomok a férfi kezébe egy bankót, majd megindulok a wc felé.
Ahogy besétálok a wc-be, a férfi éppen a farmerkabátját veszi le, és az ablakon próbál kimászni. Gyors mozdulatokkal szerelem le és habár majdnem sikerül befagyasztania a pisztolyomat, még idejében a halántékához nyomom azt. Elég nagy csetepatét rendezünk, és hallom, ahogy odakint halkul a zene és kicsit csend lesz.
~Ahh, basszus! ~morgom. Gyorsan megbilincselem az embert, és előveszem a már előre bekészített füvet a zsebemből. Bilincsben, fegyverrel kivezetem a wc-ben az embert, aki riadtan pislog körbe.
- Semmi probléma, hölgyeim és uraim, zsaru vagyok! - tartom fel az igazolványom és mutatom körbe.
- Egy kis fű, semmi több. - tartom fel a kis tasakot, mire hátulról valaki beszól, hogy "Add csak ide tesó!" Elvigyorodom, és a hátsó ajtón át kivezetem a férfit, hogy aztán kicsit többet is ki tudjak szedni belőle. Fél után még intek Dominicnek, majd eltűnök/eltűnünk az ajtó mögött. Problem solved!


//Köszi a játékot! Smile //


Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 9:16 am

Még, hogy idegesítem őt na jól van kis barátom, majd el kaplak egyszer az utcán, amikor nem számítasz rá..
- Egy ilyen embert? Hát nézz körül mennyi járkál itt ilyen személyleírásban? Egy sem. - Kezdtem el nevetni és már teljesen a pia hatása alatt voltam. Neki kezdtem kortyolgatni a következő poharamnak is. Biztos az a valaki is egy eroxer lehet. Szóval ha meglátnám se mondanám el, hogy látom őt. Egy ilyen féreg, hogy lehet valaki.. leakarja vadászni az eroxereket úgy, hogy közben ő maga is az. Mit akar ez..? ő akar az egyetlen eroxer lenni ezen a földön? Nem értem a magának valóképét..
-Talán nézd meg a wcben, vagy valahol ahol még nem néztél szét. -Adtam neki tippeket, hogy fedezzem magam.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:08 am

Dominic & Jake

A srác kezd egy kicsit idegesíteni, hiszen nem spanolni és beszélgetni jöttem ide, hanem figyelni. Azt hiszem, hogy hamarosan el is fogok menni innen, hogy egy kicsit körbejárjam a helyet. Táncikálok egy kicsit - legalábbis úgy teszek - aztán ha nem találok semmit, hazamegyek. Végre!
- Nem vagyok a tesód. Attól, hogy fekete vagyok, nem kell így beszélni. - csattanok fel kicsit erőteljesebben, de nem nézek a férfire, hanem még mindig a tömeget fürkészem. Gyűlölöm, hogyha úgy beszélnek velem, mintha valami rapper gyerek lennék, valami laza senkiházi.
- Nem iszok többet, kössz. Már így is érzem a fejem. Valahogy még haza kell vezetnem. - jelentem ki határozottan, és jelzek a csaposnak is, hogy én már nem kérek. Felhörpintem a poharamba lévő maradékot, és a férfire nézek.
- Igen. Keresek valakit. Egy szőke, nagyobb darab, világos kék farmer kabátban lévő tagot. Láttál ilyen embert, akire ráillik a személyleírás? - nézek mélyen a férfi szemébe.
~Legalább a hasznodat venném valamiben, te részeges állat.~gondolom magamban és kíváncsian várom, hogy a férfi vajon segít-e nekem. Ha nem, akkor sajnos itt kell hagynom, és magamnak kell megkeresnem az embert. De abban nem lesz köszönet.


Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 5:30 am

Az ital hatására már alig értettem mit motyog magában. Ha jól vettem a lapot erről a csapvízről volt szó, ami megszennyeződött és most csomó magamféle lett a városban. Csak olvastam tovább és valakit keresgél ebben a klubban..
- Nem tesó nem kell most lány azt hiszem már eléggé leástam magam a bánataimba, szóval most csak iszogatok, mint ha egy kocsmában lennék. A következőt én fizetem. - Tettem le a pultra egy kis pénzt és húztam le a poharam. Már kezdtem a pia hatása alá kerülni. Szégyen lehet, de már régóta nem ittam és emiatt már hamar megárt a pia.
-Egyébként te mért vagy itt? Keresel valakit? - Kotyogtam el magam és gyorsan a fal felé fordulva iszogattam. Nem tudja bizonyítani, hogy mi vagyok főleg ennyi ember között, szóval biztonságban érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 4:01 am

Dominic & Jake

A férfi nem igazán reagál arra, hogy miért is vagyok itt, aminek örülök. Talán már kicsit piás, és nem esik le neki az, hogy dolgozom. Márpedig ha dolgozom, akkor tuti, hogy valami ellenőr lehetek vagy éppen zsaru. Utóbbi nem is téved sokat. Még mindig a tömeget fürkészem, amikor is a férfi mesélni kezd.
~Oké, de hol nem szarom le?~morgom magamban, gondolatban nem is sejtve, hogy a férfi pontosan tudja, hogy mire is gondolok a nőjéről meg arról, hogy szétmentek. De tényleg halál nem érdekel a dolog.
- Hát sajnos sok szerelem véget ér. Kitartás pajtás! - csapkodom meg lazán a vállát a férfinek.
- Üdv Dominic! - fogok kezet a férfivel, majd tovább fürkészem a bárt. Valóban itt nőttem fel, de persze közel sem biztos, hogy eroxer vagyok, hiszen manapság ki iszik már csapvizet? Én... Jah. Mindig is imádtam a malibui vizet, mert annyira friss és finom íze van. Volt. Egészen addig, amíg bele nem került az a szmötyi. Mióta megtudtam, hogy mi történt, nem iszok csapvizet. Nem mondom, hogy nem hiányzik... De a családomnak valami olyasmit hazudtam, hogy mérgezés van a vízben és ki tudja, mikorra tisztítják ki. Úgyhogy megvédem őket. Ki tudja, mikor bénáznak el valamit megint a tudósok és pusztul ki egész Malibu lakossága csak azért, mert csapvizet isznak. Száguldanak a gondolataim miközben a táncparkettet szemlélem.
- Keress magadnak egy dögös csajt. Van itt elég! - nézek oldalra vigyorogva a férfire és úgy teszek, mintha én is ezt tenném.


Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 10:03 am

Teljesen furának tűnt nekem. Arra rájöttem, hogy vadász, de még is még mindig fura.. lehet, hogy ő is közülünk való? Remélem ez, majd kiderül. Mindenesetre rendes volt, vagy csak udvariaskodott, mert kifizette a következő kört. Magamhoz húztam a wkiskey-t és iszogattam.
- Igen.. mondhatni szét mentünk. - Nem mondom el neki, hogy meghalt, mert akkor már biztosan gyanakodni kezdene.
- Azt hittem örökké együtt leszünk, ez így is indult. De a mondás igaz, hogy semmi sem tart örökké. Ez így volt megírva így kellett történjen. Már nagyjából feldolgoztam az eseményeket. - Mondtam el a további történetet.
- Ohh bocsájts meg én felejtettem el. A nevem Dominic Wright. - Ráztam vele kezet. Nagyon erősen agyaltam azon, hogy akkor most mi is van. Ha itt nőt fel, akkor biztosan ő is át esett azon amin én. Vagyis biztosan állíthatom, hogy ő is egy eroxer. Mert kevesen vannak akik nem isznak csap vizet, de ő biztos nem való közülük.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 9:33 am

Dominic & Jake

Sejtelmem sincs, hogy éppen fürkészik az agyamat, pedig ha tudnám, tuti, hogy egyből előkapnám a stukkeromat, kivonszolnám ezt az idióta mutánst a sikátorba és egyszerűen fejbe lőném. Gyűlölöm őket egytől-egyik, és még magamat is. De mivel nem tudom róla - egyelőre - , hogy micsoda, így nem is húzom fel magam. Lehet, hogy kicsit elájulna, hogyha vérezni kezdene odabent valamije... Megszólít, mire kicsit felé fordulok, és úgy mérem végig. Hogy ismerem-e? Ja, biztos... De hogy nem emlékszem rá, az is biztos. Rendőrként elég sok emberrel találkozom mind a bűnözőket, mind a tanukat számíva, de közel sem jegyzek meg mindenféle embert, akivel összefutok. Elég kellemes kis csevejbe kezdünk, ami talán még hasznos is lehet a számomra. Mikor rákérdezek, hogy mit iszik, sejtelmesen elmosolyodom, ahogy kiderül, hogy ő is.
- Nahát, akkor biztos egyezik az ízlésünk. Én is whiskey-t iszom, bár én nem bulizni jöttem ide, inkább csak afféle megfigyelőként vagyok itt. - vonom meg a vállamat, és ismét körbenézek a táncparketten, illetve a bokszokban, amit látok persze. Belekortyolok a whiskey-be, és hallgatom a férfit, bár csak fél füllel, a másik fülemmel hallgatózom, hogy nem-e beszél valaki valami furcsaságot.
- Mindkettőnknek. Én fizetem! - vigyorgok a srácra, majd egy huszast dobok az asztalra, amit a csapot gyorsan el is vesz, és helyére két teli pohár whiskey-t tesz. Még jó, hogy melóban nem nagyon ihatok, de hát most ezt megérdemlem, ha már ilyen későn ugrasztottak, ráadásul egy night clubban. Talán még feltűnő is lenne, hogyha csak almalevet innék.
- Ne viccelj, itt nőttem fel - vigyorgok a férfire, miközben kiürítem az első poharamat.
- És most már nem csüngsz a nődön? Szétmentetek? - nézek rá a férfire, és igazából eszembe sem jut, hogy még csak a nevét sem tudom. Amit azért nem árt, hogyha már beszélgetsz valakivel.
- Amúgy Jake Westmorland. - mutatkozom be és nyújtok kezet a férfinek.


Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 9:24 am

Amit levettem az agyából az csak azt bizonyította, hogy vadász lehet ám még is olyan fura természetű volt. Nem olyan mint egy sima átlagos ember, vagy vadász, hanem annál is több. Érdekes volt ez a fazon számomra nagyon.
-Whiskyt. Jó party előtt csakis ez a nyerő. Te mit választottál kezdésként? - Kérdeztem tőle udvariasan és egy kicsit megfontoltabban, hiszen, ha valóban vadász, akkor oda kell figyelnem, hogy el ne áruljam a titkom mert az végzetes lehet.
- Mond csak sokat szoktál ide járni? Mert én most vagyok itt először.. tudod volt egy két nehéz idő szakom az elmúlt hónapban a családommal.. és emiatt soha nem volt időm bulizni járni azelőtt meg folyton csak a barátnőmön csüngtem. - Meséltem el neki röviden az életem és a bánataimra legurítottam a pohár whiskyt,
- Még egy kört! - Szólítottam meg a csapost.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 9:09 am

]
Dominic & Jake

Határozottan szemlélem a terepet, az egész night clubbot, hogy valaki valami extra dolgon kapjak. Magához röpteti a piát, vagy éppen lehűti. Magához vonzza a nőket, vagy éppen erőteljesen ellöki magától a pasikat. Bármi gyanús lehet, és bizony igen csak pörög az agyamban a sok gondolat a képességek határtalan listájáról. Felidézem magamban a listát, amely a vadászok törzshelyén ki van függesztve és elismételgetem magamban a már ismert képességeket. Azokat keresgélem és nagyon remélem, hogy észreveszem. A telefonom rezegni kezd, és felcsapva a kijelzőjét egy sms-t látok: "szőke férfi, farmer, piros póló, vélhetőleg fagyasztás." Az sms-ben csak ennyi van és gondolatban olvasom el, így hogyha a mellettem ülő férfi ügyes, akkor ezt is kiolvashatja a fejemből, bár mivel én is eroxers vagyok, lehet, hogy csak néhány szót tud elkapni. Körbenézek, majd a mellettem ücsörgő férfit is megnézem magamnak. Nem gyanús, miért lenne az? Hiszen egészen sok férfi ücsörög a bárpultnál várva, hogy odamenjen hozzá egy dögös csajszi és táncolni hívja. Én most nem ezért vagyok itt. Mikor a férfi megszólít, komoly, határozott arccal fordulok felé, majd mérem végig, miközben elrakom a telefonomat.
- Üdv! Nem. Nem hiszem. Mit iszik? - bökök a fejemmel a pohár felé, és lassan visszafordulok a pult felé, de közben azért nézelődök, igyekszem leplezni, hogy mit, avagy kit keresek.


Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 8:40 am

Kedvem támadt egy picit a bulizáshoz. Már régen szórakoztam és már kihevertem a barátnőm halálát. Mindig is azt mondta, ha ő nem lesz velem a legfontosabb a számára az lesz, hogy boldog legyek. Én már csak úgy tudok boldog lenne ha felszabadultan élek. Bulizni járok, ahol felcsípek egy két cicababát amit másnap reggel el is küldök a házamból. Hamar be is keveredtem a klubba, ahol indításnak kértem egy kis whiskyt. Közben hátra fordultam és felmértem a terepet. Sok szép lányon akadt meg a szemem. Jó dolgom lesz itt. Ám amikor oldalra fordultam láttam egy fura arcot a mellettem lévő széken, aki nézett rám, mint ha ismerős lennék számára. Próbáltam megnézni, hogy mire gondol, de nem láttam semmit csak azt, hogy "vajon ő lehet-e az." Nem értettem, hogy mire céloz ezzel tehát megkérdeztem.
-Hali. Nem találkoztunk mi már egyszer? - Tettem magam hát, ha ezzel csőbe tudom húzni.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:56 am

Dominic & Jake

Már megint én. Hát persze, ki más? Na igen, én csücsülök bent folyamatosan az örsön, nem is értem, hogy miért csodálkozom, hogy miért engem találnak meg mindig. Most is kaptam egy fülest, hogy a Night Clubban egy eroxerst láttak. Valakit, aki használta az erejét. Ide fut be a hívás. Hozzám. Nem sokat teketóriázok, gyorsan felkapom a pisztolytáskámat, a fekete bőrdzsekimet, majd már pattanok is autóba. Most nem bulizni megyek, habár rám férne már. Megállok a Night Club előtt, ahol - este lévén - dübörög a zene, hosszú sor áll és biztos vagyok benne, hogy odabent szebbnél szebb lányok táncolnak. Eszembe jut a feleségem, és összeszorul a szívem. Soha nem voltam még ilyen night clubba és nem is terveztem. De a meló az meló! A sor elejére tolakodok, hangos anyázások, és húzz a sorvégére kiáltások között. A biztonsági őr lenézően pislog rám - lehet, mert fekete vagyok?
- Menjen a sor végére! - csattan rám, mire felmutatom a jelvényemet.
- Engedjen be! - mondom halál nyugodtan, de határozott hangon, mire a férfi félreáll.
- Na ezt már szeretem. - ütögetem meg a vállát a nagy darab fickónak, aki persze vág egy fintort, majd folytatja a jegyszedést. Besétálok a clubba, ahol rengetegen vannak. Különböző kicsípett cicababák, lével tömött zsebű férfiak, és eroxers-ek. Ebben biztos vagyok. Forrong a vérem, és érzem, hogy lassan elered az orrom vére. Csodás! Előkapok egy papírzsepit, majd az orromhoz tartom, és a pulthoz ülök le.
- Hé! Elnézést! - intem le a pultost, majd közelebb hajolva kérdezem meg tőle, hogy ki telefonált innen. A csapos nem tudja, így egyszerűen csak kérek egy whiskey-t, majd megfordulok a tömeg felé és figyelni kezdek. Őket. Ki kell szúrnom őket.


Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 3:28 am

Nightclub
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pure Pleasure nightclub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pleasure nightclub   Pure Pleasure nightclub Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pure Pleasure nightclub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Belváros
-
Ugrás: