Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Erdő               Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Erdő               Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Erdő               Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Erdő               Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Erdő               Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Erdő               Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Erdő               Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Erdő               Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Erdő               Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am

Furcsa volt nekem a lány viselkedése, de ezt betudtam annak, hogy idegen számára a környeze. Na meg persze hogy keres valakit, aki fontos számára. Leginkább a magányos és zavarodott jelzők passzoltak volna a hangulatához, ha engem kérdezett volna valaki.
Valahol együtt tudtam vele érezni, hiszen én is voltam már magányos és elveszett. Szerencsére az régen volt, de az emléke még néha előjön.
Mondjuk azt tudtam magamban, hogy házi pszichológust vagy barátságos kocsmárost biztosan nem kezdek el játszani. Ennek nagyon egyszerű oka volt: Semmi közöm a magánügyeihez. Idegenek vagyunk egymásnak. Aztán ki tudja, talán még össze is barátkozunk később.
A fiúra rákérdezve mintha hosszan eltöprengene, miközben válaszolgat. Ez leginkább két dolgot jelenthet.
~ Ezt a srácot vagy nagyon szereti, vagy tökön akarja rúgni, amiért megcsalta. Mivel nem ismerem, nem tudhatom, melyik a veszélyesebb nála...
- Ismerek pár Nathant és Nathanielt - feleltem - A sulinkba jár ő is?
Figyeltem, ahogy Lillian engem és a minket bámulókat méregette. Felmerül bennem, hogy talán a szóbeszédek elkerülése miatt vonakodott a társalgástól.
Nem volt idő tovább agyalni a helyzeten, mert várt rám már egy másik, hogy megoldjam. Mentem is azonnal. Siettem, ahogy tudtam, de gyalogolni kellett egy kicsit. Volt egy lakókocsi, pár nagyobb fa aztán még egy bokros is, amit meg kellett kerülnöm hozzá.
~ Naná, hogy ezek a szomszéd tisztásig mennek bunyózni - morogtam magamban.
Kiérünk a fák közül, és már állhattam is a kettő közé, mert éppen kezdték volna széttépni egymást.
 Szegény lány meg kétségbeesetten próbálta nyugtatni őket. Amikor odaértem, kicsit megkönnyebbült. Kezeimet a két srác mellkasára támasztottam.
- Hé, nyugalom! Meg lehet ezt oldani okosan is.
Valamiért volt egy olyan bosszantó érzésem, hogy ők nem is akarták okosan megoldani.
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 3:35 am






Bármennyire is nem jön be nekem ez az egész meg kell játszanom magam helyzet mégis el kell lazulnom ahhoz, hogy észrevehetetlen maradjak. Mert azért nem lenne jó szembe találnom magam egy rakat mutánssal, akik már ujjal mutogatnak rám, hogy őt kell elkapni ő az, aki meg akar minket ölni. Hát nem tagadom, hogy ez a célom. Véghez kell vinnem, amit édesanyám elkezdett.. A halála napjáig küzdött azért, hogy ne vegyenek körül minket ilyen mutáns lények. Mégis ez a harc vette az életét, de legalább büszkén halt meg. Én is ugyan erre vágyom, hogy úgy haljak meg egyszer, hogy tudom mindent megtettem annak érdekében, hogy jobb legyen az életem és másoké is. A tekintetem egyfolytában a tömegen járt-kelt, de most már volt egy kifogásom, hogy miért. Ami természetesen nem igaz, de jobb, hogyha ő azt hiszi, hogy keresek valakit.. Már mióta anyám meghalt nem láttam.. Szóval igazából le is tehetek arról, hogy számon kérjem arról mi történt igazán.. Mert csak a bácsikám verzióját hallottam a dologról.. Ő meg hát elmondta az egészet a saját szemszögéből.. Aztán ki tudja, hogy mi az igazság.
Nem, hiszem hogy ismered.. Nate a neve.. – Böktem ki a keresztnevét, de eszem ágában nem volt a teljes nevét elmondani.. Jobb, ha nem köthető hozzám.. Meg nem is akarom, hogy később miatta kérjen számon bárki is.
Néha-néha rápillantottam a mellettem már-már fekvő Clay-re, de azt is éreztem, hogy pár haverja minket bámul. Na, igen. Holnapra ebből, majd lesz az iskolában valami pletyka.. Az egyszer biztos. De azért remélem senki nem tudja, hogy ki vagyok.. Legalábbis nem kellene.. Mondjuk Clay tudja, de nem hiszem, hogy nagy dobra fogja verni ezt a beszélgetést.
Hirtelen furcsa lett az arckifejezése, de nem tudom, hogy ez mégis miből fakadt. Azt viszont már most eldöntöttem, hogy figyelni fogom bármi is legyen. Ha kell még közelebb megyek, hogy lássam mi történik. De azt hiszem innen mindenre pont rálátok. – Semmi gond, menj csak. – Mondtam egy barátságos mosoly kíséretében miközben a szememet már egy pillanatra sem vettem le róla.. Van egy furcsa érzésem vele kapcsolatban..






Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:18 pm

Örülök, hogy vette a lapot. Az elején abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán kedve van beszélgetni. Most viszont úgy tűnik, még egészen jófej is. A visszakérdezésre csak nevetek és bólintok. Vannak jó poénjai, meg kell hagyni.
Ittam még egy kicsit a sörömből, hiszen erre szinte muszáj. Közben láttam már, ahogy kavarog a társaság, páran pedig errefelé pislognak. Most jön majd az, hogy "hé Clay, gyere már bulizni" vagy "ne csináld már, haver, igyál velünk". Szerencse, hogy az alkoholt is piszkosul gyorsan megemésztem. Mint minden mást.
Rápislantottam megint Lillianra, majd hátradőltem, könyökömön megtámaszkodva. A tábortűz felé nézve szólaltam meg újra.
- Nagyon kedvelheted az illetőt, ha egy véletlen találkozás reményében eljöttél. Hogy hívják? Ha ismerem, talán tudok segíteni a dolgon - kacsintottam egyet a végén egy baráti mosoly mellé.
És igen, eljött a pillanat, mikor a távoli egyre gyakoribb kiabálások közepette egy sokkal közelibb hang szólított meg. Három haverom állt a kocsi mellett, és naná, hogy egyenesen rám bámultak. Jó, megnézték a lányt is, elvégre csinos, de ennyivel nem úszhattam meg a dolgot.
- Hé, Clay! Gyere, gond van!
- Hagyjatok már... - hirtelen felfogom, mit is mondtak - Várj! Milyen gond? - Fejemben bekapcsolt az alfa hím, ha már tiszteletet kaptam, azzal bizony felelősség jár.
- Bunyó lesz. Jim és Brian összeveszett Sarah miatt.
Arcomról eltűntek az érzelmek, majd szép lassan az eddigi hangulatot felváltotta a bosszúság és a beletörődés egy kis haraggal fűszerezve.
- Ezek sosem bírják ki, hogy ne balhézzanak. Bocs, Faith - pillantottam a lány felé -, ezt el kell rendeznem. Utána viszont segítek, ahogy megígértem.
Leszálltam a motorháztetőről, és elindultam abba az irányba amerre a hírhozók jelezték a problémát.
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:26 am






A kérdésemre több féle választ is lehet adni. De szerintem nincs olyan épeszű ember, aki erre komolyan tudna válaszolni vagy esetleg nem próbálná meg elviccelni a dolgokat. Én mindenesetre elég furcsán néznék az illetőre, aki ilyet kérdezne tőlem.
Ó, szóval még a végén ha máskor nem is, de az elvonón találkozunk? – Kérdeztem nevetve. Természetesen nem terveztem, hogy alkoholhoz nyúlnék úgy egyáltalán.. Észnél kell lennem a nap minden egyes percében. Egy pillanatra sem pihenhetek meg igazán vagy lankadhat a figyelmem, hiszen még a végén úgy végezném, mint édesanyám. Mondjuk róla valamennyire híre ment, hogy vadász.. Legalábbis Ő tudta… Még mindig annyira hihetetlen számomra, hogy Ő is felelős a haláláért, de ez van. El kell fogadnom és kitartanom ameddig csak lehet. Mert nem hagyom, hogy még egy ilyen mutáns akár csak egy számomra idegent is bánthasson.
Részben azért is tagadom le, hogy ki vagyok és mi az igazi nevem, mert mindenki azt a lányt látja bennem még mindig, aki elvesztette az édesanyját és abban a pillanatban össze is tört. De már erősebb vagyok. Sokkal erősebb, hiszen találtam egy célt az életemnek. Egy célt amivel minden sokkal egyszerűbb lehet. Összeszedettebb vagyok. Jobban koncentrálok és néha már ijesztő, de olyan, mintha hátul is lenne a szemem. Elég sok mindent tanultam meg az utóbbi időben az apámtól. Ha ő erről nem is tud. Sokat segített nekem azzal, hogy voltak feljegyzései erről az egészről és hogy-hogyan lehet észrevenni a mutánsokat utána pedig feltűnés nélkül elintézni őket.
Természetesen ritka alkalom, amikor csak úgy végzünk velük. Legtöbbnyire kínozzuk őket és próbálunk rájönni a képességükre. Amint ez meg van már sokkal gyengébbek és könnyebben lehet kihúzni belőlük a mutáns barátaik nevét.
Kérdését először nem értettem meg, hogy miért teszi fel.. Na, persze. Most már kicsit feltűnően nézegetem a tömeget. Bár, ha valaki egy pillanatra néz csak rám nem hiszem, hogy feltűnne neki.
Öhm.. Nem tudom.. Igazából nem beszéltünk meg semmit, csak reméltem, hogy eljön. – Hazudtam. Bár nem is volt akkora hazugság. Örültem volna, ha Ő benéz..




Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:11 pm

A kérdése elgondolkodtató. Kicsit olyan, mintha időnyerésre használná, de szerintem legalább egy kicsit tényleg érdekli a véleményem ezzel kapcsolatban. Ahogy belegondolok, el is nevetem magam, mire eszembe jut a megfelelő válasz.
- Ránézésre? Bármelyikükben! Mondjuk leginkább azokban, akik ilyenkor nem levezetik a feszültséget, hanem inkább magukban tartják. Tudod, mint a sarokban üldögélő penészvirágok minden buliban, akikkel senki se táncol. Ha így nézzük, mi is elég gyanúsak vagyunk - mondom komolyabb arccal, majd elnevezem magam ismét.
Úgy tűnik, mintha oldottabb lenne, de még mindig figyel. Ez közös bennünk, de alkatra róla nem mondanám meg, hogy egy esetleges konfliktusnál nekilátna rendet rakni. Kivéve a szeméből. Van benne határozottság és egy jó nagy adag gyanakvás. Kihívás lenne egy ilyen partnerrel gyakorolni a tárgyalásmódszertant, de nem emlékszem, hogy egy órára járnánk.
Mintha kissé összezavartam volna a sport témával. Gondoltam ezt addig, amíg olyan furcsán butácska nem lett hirtelen a fogalmazásmódja, mintha gúnyolódna a dolgon. Annyiban hagyom, lehet, hogy csak beképzeltem magamnak. Meg aztán miért tagadná le valaki magát? Mondom persze pont én, ugye...
Még mindig olyan érzésem van, most már egyre biztosabban úgy tűnik, mintha keresne valakit. Fürkészőn tekintget körbe-körbe, nem csak úgy nézelődik. Ez persze megmagyarázná, miért jött el egy olyan buliba, ahol amúgy nem érzi túl jól magát.
- Mond csak, mit csinálsz, ha mégsem jön el?
Leginkább arra tudok gondolni, hogy valami fontos találkozója van, esetleg kedves ismerősét keresi, vagy egy srácot, akit kinézett magának. Bezzeg ha tudnám, hogy pont engem keres... Hát még, ha ő tudná...
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:59 am






Lehet, hogy azzal keltek magamra nagyobb figyelmet, hogy nem is iszom és kicsit talán úgy is mozgok, mint aki ugrásra kész és hajlandó a legelső embert maga alá gyűrni.. Ha tudnák, hogy nem emberekről van szó, hanem mutánsokról.. Mennyivel egyszerűbb lenne.. De természetesen nem vállalhatom fel, hogy vadász vagyok.. Ez olyan dolog, amit jobb titokban tartanom. Nem igazán lenne túl jó vége annak, ha híre menne, hogy én mit is csinálok a „szabadidőmben”. Nem mintha bárkinek köze lenne hozzá, de akkor is.. Szeretném feltartani a látszatot.
Ki tudja.. Az is lehet, hogy rákapnak annyira az ízére az egésznek, hogy soha többé nem tudják, majd letenni az alkoholt. Szerinted ki az, akire így első ránézésre azt mondanád, hogy meg van benne a hajlam arra, hogy alkoholista legyen? – Eléggé érdekes téma.. És megválaszolni majdnem, hogy lehetetlen. De, ha szereti a kihívásokat még meg is tudja indokolni, hogy miért pont azt választotta, akit.
Sport ösztöndíjas? A franc. Ki is ment a fejemből, hogy akkor kimondták az egész nevemet. Na, mindegy. Ezt már bebuktam..
Ó, tényleg.. Igazából annyira izgatott lettem, hogy nem igazán tudtam azután már másra figyelni. A megfigyelőképességem elég alacsony.. – Hazudtam. Túlságosan is könnyen észreveszek dolgokat. Kivétel az, ami nem érdekel. Mint például egy öntelt focista. Vagyis én azt sosem értettem miért kell akkora dobra verni, ha valaki tud focizni. Tud és kész az egész nem több, mint egyszerű hobbi. Bár manapság ezekből az emberekből lesznek a legsikeresebb. Mert a foci soha nem megy ki a divatból.. Mindenesetre én várok erre a pillanatra. Kíváncsi lennék utána mihez kezdenének a focisták.
Észrevettem, hogy végig mér, de nem értettem pontosan mit is néz. Mert ez más volt.. Nem az a tipikus derítsük fel milyen csaj nézés.. Egyszerűen más.




Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:53 am

Egy kicsit azért túlzásnak érzem a lány reakcióját. Olyan érzésem van, mintha egy keményvonalas pappal vagy apácával beszélgetnék. Szinte már várom, hogy szóljon pár szót a házasság előtti szex ellen is. Nem, nincs bajom vele eddig, csak furcsán ellenségesen méregeti a társaságot.
- Jó, azért nézd el nekik! Ők sem lezüllött alkoholisták, csak dilis fiatalok, akik keresik a helyüket. Reggel a fejük és a gyomruk majd figyelmezteti őket, hogy ez hosszú távon nem jó móka - jegyzem meg, és a végére el is nevetem magam.
Azért jó néhány bulin ott voltam már, mióta ebbe a suliba járok, és másnap mindig vicces végignézni a vert hadon. Mintha az evolúciós létrát másznák újra végig az egysejtűektől, úgy támadnak lassan új életre. Valamit valamiért, ez már csak így megy.
Valahol láttam már ezt a lányt, eddig is gondolkoztam ezen, a nevére viszont már be is ugrik a dolog.
- Csak nem te vagy a sport ösztöndíjas az íjász klubból? Tudtam, hogy láttalak már valahol! Én vagyok a focicsapat kapitánya. Nem sokkal egymás után hívtak ki minket az évnyitón.
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen hirtelen találunk közös témát. Igaz, nem tűnik túlzottan barátkozós típusnak, de azért mintha próbálkozna benne maradni a beszélgetésben. Ezt azért kedves gesztusnak értékelem. Végül is nem kell mindenkinek folyton ismerkedni, van aki jobban el van magában. Egy kicsit viszont olyan, mintha keresne valakit a tömegben. És mintha az adrenalin is ott csordogálna benne folyamatosan, akár egy ragadozó készenlétben.
~ Na régen ilyeneket nem figyeltem meg, az biztos.
Méregetem egy kicsit, ameddig még nem tűnök túlságosan tolakodónak. Nem úgy nézem, mint általában a srácok a csajokat, inkább igazi érdeklődéssel. Kíváncsi vagyok rá.
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:41 am






Magam sem értem, hogy voltaképpen miért is jöttem ide hozzá, de mit veszíthetek? Nem fogom egy pillanatra se levenni a szemem a bulizó tömegről, hiszen mindig akadhat valami árulkodó jel. Természetesen nem hordhatom magamnál állandóan az íjam. Az a legkedvesebb fegyverem, de amikor álcázom magam és úgy szerzek magamnak áldozatokat be kell érnem pár késsel, amit a lehető legkevésbé feltűnő helyre rakom illetve, ahol senki nem keresné vagy gondolná, hogy van.
Nem igazán. – Ráztam meg a fejemet. Nem vagyok olyan ember, aki pár év múlva valami csoportterápián fog ücsörögni, mert alkoholistává vált és egyszerűen képtelen letenni a kezéből a sört vagy legyen szó bármiről. Az viszont már igen beteges, amikor bármit megvesz, ami olcsó. Na.. Igen az márt eléggé vészes alkoholizmus.
Nem akartam felülni mellé nehogy elbízza magát. De igaza volt onnan tökéletesen beláthatom a tömeget és minden furcsaságot is. Nem is kellett több hamar felpattantam mellé, de nem túl közel.. Semmi kedvem idegenek közelébe férkőzni. Legalábbis nem túl közel.
Eszem ágában nem volt megmondani az igazi nevem.. Végül is ez is az, de ezt ritkán használom.. Meg csak kevés ismerősöm tudja, hogy ez is a nevem. Mosolyogva fogtam meg a kezét és bemutatkoztam.  
Faith és igen oda járok. – Kettő közül kellett választanom. Ha azt mondom, hogy valaki meghívott akkor biztos rákérdez, hogy ki és miért nem iszom halálra magam vele vagy éppenséggel miért nem vagyok mellette. Mondjuk nem az ő dolga lenne.. De akkor is. Ezt jobb így lerendezni.




Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 4:36 am


Még élveztem a napsütést, már ami még eljutott hozzánk a lemenőben lévő, lassan narancsosra színeződő korong fényéből. Végül csak elindul felém a lány is. Nem kellett megbámulnom, hogy tudjam. Egyedül neki sincs minden kilégzésnél átható szeszszaga. Csak a kezében lévő sör nyomja el valamelyest az illatát. Mikor odaért, felé fordultam, lábaimat pedig magam alá húztam törökülésbe.
- Helló. Te sem a májadat hizlalni jöttél, igaz? - kérdeztem egy mosoly kíséretében, érezhető együttérzéssel hangomban - Ha nem akarod, hogy valamelyik szép életű és gyenge egyensúlyú a nyakadba boruljon, neked is javaslom - tettem hozzá, majd kezemmel rápaskoltam a motorháztetőre, és arrébb is húzódtam. Kényelmesen elférhet anélkül, hogy bizalmaskodó közelségbe kellene ülnie - Innen belátni az egész bagázst, kivéve a nagyon szégyenlőseket.
Kortyoltam egyet a sörömből. Még iható hőmérsékletű, de hatásra pontosan annyi, mintha kettőt innék belőle. Vagy egy pohár vizet. Kábé semmi. Nem baj. Oltja a szomjat és tele van energiával. Ez kellett most nekem, mivel nem akartam korán bealudni. A lány felé fordultam, és kezemet nyújtottam, hogy bemutatkozhassam illendően.
- Clay vagyok. Te is a mi sulinkba jársz, vagy valamelyik haver hívott meg?
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:57 am






Ez az egész népség szinte visszataszító. Azon sem csodálkoznék már, hogy annyiszor itták magukat totál részegre, hogy egy pirinyó agysejtjük sem maradt. De számukra ez jelenti azt, hogy tartoznak valahová, hogy számba veszik őket. Miért nem lehet az olyan embereket is észrevenni, akik ezektől távol tartózkodnak? Sokkal értelmesebbek az már egyszer biztos. Mondjuk ebben a korban még kétlem, hogy értékelnék, ha valaki képes arra, hogy használja az agyát. Sajnos az értelmiség értékelésének átlagkora egyre inkább csökken. Már, ha azt vesszük, hogy akár egy 12 éves lányt is találhatunk az árokban részegen fekve, mert ez a felnőtté válás első jele. Szerintem szánalmas, de senki nem kérdezte a véleményemet.  
Oké, én sem voltam az a totális mintakép, de akkor is.. Egyszerűen visszataszító, hogy mire képesek az emberek. Néha már azon is elgondolkozom, hogy nem csak ilyen mutánsokra kellene vadásznom, hanem néhány idiótára is. De azért meg lecsuknának.. Ezt pedig elintézik a drága tudósok , akik ezt az egészet a világra szabadították. Sokszor elgondolkoztam azon, hogy vajon én is ilyen lennék, ha ittam volna a vízből? Vagy meghaltam volna, mert a szervezetem nem bírta volna befogadni?
Igazából ezen felesleges is gondolkoznom. Hiszen arra használják ezeket a plusz képességeket, hogy ártsanak másoknak. Legalábbis a többség. Vagy valamilyen előnyhöz juttassák magukat. Ettől felfordul a gyomrom, de leginkább attól, hogy nem lehet ránézésre felismerni őket.. A képességükért cserébe megérdemeltek volna valami külső torzulást. Könnyen álcázzák magukat, ha akarják semmi ismertetőjele nincs ennek az egésznek és ez roppantul idegesítő. Nem vagyok féltékeny egyszerűen csak ez a véleményem az egészről.. Valamit valamiért.
Intett nekem a srác én pedig egy darabig még ugyan ott ácsorogtam, majd nagyot sóhajtva megindultam felé kezemben a már-már meleg sörrel. Egy kortyot sem ittam. Nem is vagyok annyira sör rajongó, meg józannak kell maradnom.  – Öhm, helló. – Köszöntem, mikor odaértem mellé.




Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 7:27 am

Nem kellett sokat várnom rá, hogy észre vegyen. Az arca viszont egy kissé egykedvűnek tűnik. Talán nem tetszik neki a buli? Vagy fáradt? Esetleg más baja van? Nem tudhatom. Annyi biztos, hogy értelmesnek és egész józannak tűnik, nekem pedig semmi kedvem a részegekkel hepajkodni.
Intek neki, ahogy az imént már elgondoltam, miközben rámosolygok. Ha már az egyik szervezőnek vagyok kikiáltva, az én dolgom is, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A lány esetében pedig van még mit csiszolni a hangulaton.
Ha idegenkedik, nem fogok semmit erőltetni. Meglátjuk. Aki szeret vidám lenni, azt fel lehet vidítani, akármennyire is küzdene ellene. Ezt néha magamon is tapasztaltam már.
Belekortyolok a sörömbe. Még éppen hogy hűvös, de ha továbbra is ilyen lassan iszok, a végén még teljesen felmelegszik. Nem, mintha olyan nagy tragédia lenne. A srácok egy hadseregre való szeszt hoztak. Csodálkoztam is, hogy hogyhogy nem kapott senki alkoholmérgezést már az első fél órában.
Mindegy is. Addig jó, amíg nincs balhé. Ha valaki nagyon bátorra issza magát, a végén még tőlem várják majd el, hogy rendet rakjak. Most viszont inkább az egyetlen józannak tűnő emberrel foglalkozom.
Még világos van, ilyenkor jobb beszélgetni, kevésbé zajos a társaság. Később kezdődik a zene, üvöltözés, és hacsak el nem bujdosunk a fák közé, nem fogunk tudni értelmesen kommunikálni.
Miután jeleztem a lánynak, ráhagyom, foglalkozik-e velem. Megtámaszkodom magam mögött, és kissé hátra dőlve figyelem, ahogy a lemenő nap sugarai átküzdik magukat a fák között. Meg kell hagyni, akármennyire is nem nekem való a féktelen ivászat, azért valamiért mégiscsak jól érzem magam ebben a társaságban. Egy halom vidám fiatal, akik nagyrészt ismernek már, és erre járva vigyorogva köszönnek ide. Kicsit olyan, mint egy nagy, rendetlen család.
Arcomra egy furcsa, kiismerhetetlen félmosoly ül ki, miközben szememet félig lehunyom a napba nézve.
Vissza az elejére Go down
Lillian Evans
Hunter
Hunter
Lillian Evans


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 31

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:59 am





 Az édesanyám halála óta iszonyatos düh lakozott bennem. Engedtem, hogy irányítson egy pillanatra sem gondolkoztam, amikor kiderítettem, hogy az a valaki is olyan.. Amilyen. Most már legalább elmondhatom, hogy egy kicsit talán hasonlítok rá. Próbálok a nyomdokaiba lépni. Olyan akarok lenni, mint Ő. Bátor és erős, aki mindenre képes azért, hogy elérje a célját.
Már egy ideje nem volt alkalmam egy eroxer-t sem felfedezni. De türelmesnek kell lennem. Ez is a része a munkánknak. Apám ahelyett, hogy tovább űzné ezeket a szörnyetegeket feladott az egész vadászattal. Úgy gondolja ez a legjobb megoldás. Nevetséges.. Meg kell bosszulnom édesanyám halálát. Ezt pedig azzal fogom elérni, hogy minél több ilyen mutánst ölök meg.
Most egy bulit szemeltem ki magamnak, ahol pár részeg alak talán felfedheti a valós önmagát és amikor másnap erről bárki kérdezgetné, csak annyit mondana „Te többet ihattál, mint én.” Aztán jót nevetnének az egészen. Természetesen csak akkor, ha nem vadász az illető. Hiszen egy vadász nem ad esélyt arra, hogy még megéld a reggelt. Rögtön helyben elintéz. Így fogok én is cselekedni, ha megtalálom az áldozatomat. Amíg erre várok, addig pedig jól érzem magam. Természetesen a körülményekhez képest.. Nem szeretném magam leinni, hogy azt se tudjam hol vagyok. Soha nem voltam az a típus.
Éreztem, hogy valaki engem néz. Legalábbis olyan érzés volt bennem. Körbenéztem, miközben a kezemben lévő sörösüvegen doboltam az ujjaimmal. Így legalább nem néznek ki annyira a tömegből. Pár ember tekintetéből, már sikerült leszűrnöm, hogy nem értik miért vagyok még józan.
Aztán megláttam azt, aki engem figyel. Az egyik motorháztetőn ücsörgött. Remek.. Csak maradjunk ennyiben, hogy figyel.. Semmi kedvem most társalogni.



Vissza az elejére Go down
Clay Henderson
Eroxer
Eroxer
Clay Henderson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 16.

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Buli a fák között   Erdő               Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 6:30 am

Lehet, hogy egy kicsit máshogy működök, mint a többiek. Na jó, ez nem lehet, ez biztos. Viszont valahol fejben is igaz ez. Nekem semmi kedvem nem volt részegen bulizni a fák között. Ellentétben mindenki mással. Pár haver találta ki a dolgot, és ragaszkodtak hozzá, hogy én is eljöjjek. Na persze, muszáj ott lennem, mi? Tudom, tudom, a focicsapat kapitánya elég jó reklám egy bulinak.
Nem volt mit tenni, kijöttünk a fák közé pár kocsival és egy rakás piával, majd bekapcsoltuk a zenét. Még alig telt el fél óra, de már mindenki bedöntött pár sört legalább. Mindenki jó hangulatban ismerkedik, nevetgél, hangoskodik, vagy éppen próbál táncolni. A néhány, aki beszélgetne vagy később még romantikázni szeretne, lassan behúzódik a fák közé.
~ Aha, persze, hogy meglepetés vendég a kedvemért. Eddig három csajt ráztam le, akinek éppen "tök jó fej voltam" pár elfogyasztott sör után, és valószínűleg meg akarták mászni a "csapat zászlóját". Ilyen meglepetésekre most nem annyira vágytam.
Érdekeltek a lányok, nem az a gond. Inkább csak engem nem kapott el ez a rock&roll életérzés, hogy csak a szex meg a pia.
Viszont ahogy felemeltem a fejem, mintha akadt volna még valaki, aki szintén az eszének a jobbik felén járt még. A motorháztetőn ülve felé sandítottam, hogy ha erre nézne, inthessek neki.
Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő               Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 3:44 am

Erdő
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő               Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Külváros
-
Ugrás: