Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Vadászok titkos búvóhelye

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darien Anders
Hunter
Hunter
Darien Anders


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 19.

Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am

Kezdem gyanítani, hogy a sípoló hang mellett a fülemben, amit a robbanás okozott, nem ütötte fel a fejét egyéb hallucináció, és valóban énekelni hallottam Jake-et. Ezen még nem akadnék fenn, hisz mindenki úgy vezeti le a feszültséget, ahogy jónak látja, de amikor kábítószeres cigarettát tolja felém, akkor már felvonom az egyik szemöldököm, és úgy nézek rá, aztán végül csak egy laza kézmozdulattal utasítom vissza.
-Nem élek vele.
~Civil szféra...~
A jelentése már jobban érdekel az esetről. Telekinézis és...levitáció talán? Érdemes utána nézni, az biztos.
-Leszedáltad őket ugye? - Kérdem, bár ahogy elnézem, kétségem sem lehet afelől, hogy van nála elég nyugtató. Amilyen arcot vág, lehet a vére is elég lenne ahhoz, hogy álomba szenderítsen egy lovat.
-Hogyan sikerült elkapnod őket? Tény, hogy nem hangzik valami hasznosnak a képességük, de én azért tudnék mit kezdeni vele ha nagy a baj. Vagy csak simán megadták magukat a fegyvered láttán?
~Nem elképzelhetetlen, a legtöbbjük ugyanis civil, aki valóban nem tehet semmiről, és csak össze van zavarodva.~
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 9:59 am

Darien & Jake

A kanapén fetrengve énekelgetek és élvezem a vicces cigi hatását. Nagyon remélem, hogy nem fog betoppani egy felettesem. Bár lehet, hogy annyira nehéz napjuk volt, hogy ők is kérnek még. Van még bőven, úgyhogy simán adnék én bárkinek. Főleg ebben az állapotban. Hallom, ahogy az ajtó nyitódik, csukódik, de nem igazán jut el az agyamig. Zuhany hangja szűrődik ki a zene mellett, és hamarosan Darien jelenik meg mellettem. Felnézek rá, kicsit homályos tekintettel, majd felülök - kissé szédülten, vigyorogva - és lehalkítom a zenét.
- Szevasz Darien! Mi járatban? - köszöntöm a férfit és sejtem, hogy ő is kicsit pihenni jött ide. Néha, hogyha nehéz napunk szokott lenni, akkor elég gyakran jövünk ide többe,n kártyázni, iszogatni, vagy éppen csak szidni a tudósokat, hogy lehettek ilyen idióták. Főleg én szoktam erőteljesen szidni őket, hiszen nekem van is okom rá. Én is egy vagyok az undorító mutánsok közül, habár ezt szinte senki nem tudja a vadászok közül. Azt hiszem, hogy akármennyire is jó rendőr vagyok, és akármennyire is jó múltam van, ez itt senkit nem érdekelne. A kérdéseire kihúzom magam és vigyorogva nézek a cellák felé.
- Ja, ők? Nem volt ám olyan nehéz, mint gondolod. Még kölykök. Az egyik a vízen sétál, a másik meg dolgokat röptet. Úszni nem úsztam, de kaptam egy szilánkot az oldalamba. - húzom fel a pólómat, ami alatt egy egészen szép, kissé átvérzett kötés látható.
- Nem vészes. - legyintek, majd a cigire pillantok, majd vigyorogva a férfire.
- Egy kis lazítás? - szememben jó kedv és izgalom csillan, ahogy átnyújtom a férfinek a cigit.

Vissza az elejére Go down
Darien Anders
Hunter
Hunter
Darien Anders


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 19.

Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:21 am

Nincs abban semmi túlzás, amikor azt mondom, hogy talpig kormosan jelenek meg a bázisunk küszöbén. A kedvem sem valami jó, hisz mivel így nehéz kerülni a feltűnést, különböző sikátorokon, és egyéb kerülőutakon kellett ide jutnom, hogy fenn tudjam tartani azt a látszatot, hogy a kutya sem jár erre a helyre. A kanapén fetrengve meglátom az egyik kollégámat Jake-et, kinek a jelek szerint sikeresebb napja volt mint nekem. A cellák tartalmából ítélve legalábbis neki mindkét célpontját sikerült élve kézre keríteni, és senki sem robbant fel közben. Szép tiszta meló lehetett, míg nekem be kell érnem azzal, hogy egy veszélyesen instabil Eroxer-el általam is kevesebb él már a világon, és a hatóságok gázrobbanásnak fogják nézni az ügyet...idővel. Biccentek a kollégának, aztán a mosdóhoz lépek, és egy vizet törülközővel tisztítom meg az arcom.
-Szép fogás. - Jelentem ki, majd megindulok a zuhanyzók felé. Nem telik bele öt perc, és már átöltözve, frissen térek vissza.
-Felteszem nem volt könnyű becserkészni őket. Mik a képességeik?
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 12:04 am

Darien & Jake

Tegnap este elég nagy bevetésen voltam. Szerencsére sikerült elkapnom két Eroxerst, ahogy éppen hanyagul bűvészkedtek a tudásukkal. Sikerült rajtuk csapnunk, úgyhogy immár ismét két eroxers-szel kevesebb. Mivel még nem volt kedvem hazamenni, így a vadászok búvóhelyén ücsörgök a pihenőben, az egyik kényelmes kanapén. Ücsörgök? Nem, helyesebb ha azt mondom, hogy fetrengek, ugyanis a kanapét teljes egészében elfoglalom, az egyik lábamat lelógatom a kanapé szélén, a kezemet pedig a tarkóm alá téve fetrengek. Az apró kis rádió szól az asztalon, ahol egy hamutál is van: cigizek. Egy kis vicces cigi néha rám fér, és nem vetem meg, így mivel úgy tudom, hogy egy rendőr - rajtam kívül persze - sincs itt, így nincs mitől félnem. És a kedvem is jobb lesz tőle. Hangosan éneklem a rádióban szóló dalt és halál jól érzem magam tudván, hogy a szomszéd szobában lévő cellában ott ücsörög a két idióta srác, arra várva, hogy végezzünk velük.
Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 4:40 am

Búvóhely
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vadászok titkos búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászok titkos búvóhelye   Vadászok titkos búvóhelye Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vadászok titkos búvóhelye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Külváros
-
Ugrás: