Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Emma Gilmore Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Emma Gilmore Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Emma Gilmore Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Emma Gilmore Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Emma Gilmore Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Emma Gilmore Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Emma Gilmore Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Emma Gilmore Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Emma Gilmore Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Emma Gilmore

Go down 
SzerzőÜzenet
Lea Westwick
Human
Human
Lea Westwick


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Tanulok

Emma Gilmore Empty
TémanyitásTárgy: Emma Gilmore   Emma Gilmore Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 4:58 am





Emma Gilmore



Karakter adatok






Képeséged.: Ő is emberke, nincs képessége.
Korod: 21
Születési hely: Los Angeles
Csoport: Ember
Play by: Ashley Benson

Jellemzés történet..



Jellemzését a megalkotóra bízom, csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy Emma egy életvidám lány, aki benne van minden ökörségben, ezért is jövünk ki jól. A pb-t nagyon nem szeretném lecserélni, de ha szíved minden gyűlöletével érzel Ashley Benson iránt, akkor mutass fel egy pb alanyt és megbeszéljük.

A története is teljesen mindegy számomra. Szerintem attól lesz egyedi, ha a megalkotó találja ki, de a hozzám fűződő részeket, azért leírom. Gyermekkorunk óta ismerjük egymást és azóta elválaszthatatlan, legjobb barátnők vagyunk. Hannah szinte már a testvérem. Los Angelesben nőtt fel, ahogy én és nemrégen megkértem, hogy költözzön velünk Malibu-ba, az édesapám állása miatt, akkor minden körítés nélkül igent mondott. Most főiskolára jár, ugyanarra, amelyikre én és sülve-főve együtt vagyunk.

Fontos lenne, hogy valaki elvállalja, mert biztos izgalmas, szuper játékok alakulnának ki ebből. Ha valamit nem értesz, vagy kérdésed van, írj nekem.
Ha nincs ötleted az előtörténethez, akkor is írj nyugodtan, mert nekem van sok és kitalálhatjuk.
A név csak egy tipp, azt megváltoztathatod! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Emma Gilmore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Canon karakterek :: Keresem
-
Ugrás: