Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Déli part    Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Déli part    Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Déli part    Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Déli part    Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Déli part    Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Déli part    Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Déli part    Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Déli part    Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Déli part    Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Déli part

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lea Westwick
Human
Human
Lea Westwick


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Tanulok

Déli part    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli part    Déli part    Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:00 am

Dominic & Lea
Imádom érezni a tenger sós, friss illatát, mert úgy érzem megtisztít minden gondomtól, idegességemtől és a homokos parton ülve, egy izgalmas könyvet olvasva, miközben a kellemes, langyos szellő ide-oda fújja hajamat, földöntúli nyugodtság költözik belém. Azonban, amint elhagyom a partot, vagy csak belegondolok, hogy újra be kell lépnem a zajos belvárosba, ahol mindenfelé vadászok és fertőzöttek fogócskáznak, nagyon rossz érzés fog el. Gyűlölök itt élni! Gyűlölöm, hogy az apámból is egy gyilkológép vállt. El kellene szakadnom innen, el is vágyok. Soha többet nem akarom betenni a lábam Malibuba. Los Angeles az otthonom, ott vannak a barátaim, a törzshelyeim, az emlékeim... ott nőttem fel. Kegyetlenség elszakítani tőle az akaratomon kívül, de aput nem érdekli. Soha nem érdekelte mit szeretnék.
Fél órája végeztem a főiskolán mára. Szerencsére csak délelőtt kellett ott lennem, de sajnos Hannah-nak még késő délutánig ott kell gubbasztani, ezért nem tudott velem jönni. Ha jött volna, valószínűleg már annak a csendes kis kávézónak a hátsó üvegasztalánál foglaltunk volna helyet és ücsörögtünk volna estig, de nélküle be nem teszem oda a lábam. így érkeztem meg a tengerpartra. Kicsit hűvös volt, ahhoz, hogy megmártózzam, de nem is az volt a cél. Jane Eyre történetét akartam végigolvasni nyugodtan, egy olyan partszakaszon, ahol egy árva lélek sem volt, szerencsére.
Egy pillanattal később körbenéztem egy férfi közeledő alakja azonnal megcáfolta az előbbi mondatom.
 
sophia @ caution
Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Déli part    Empty
TémanyitásTárgy: Déli part    Déli part    Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 3:41 am

Tengerpart
Vissza az elejére Go down
 
Déli part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Északi part

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Város széle
-
Ugrás: