Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Utcák           Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Utcák           Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Utcák           Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Utcák           Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Utcák           Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Utcák           Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Utcák           Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Utcák           Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Utcák           Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Utcák

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Oliver Knight
Scientist
Scientist
Oliver Knight


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jul. 24.
Age : 36
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Tudóskodás, Eroxerek segítése...

Utcák           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák           Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 2:36 pm

₪ Dizzy Vision kávézó ₪

Miután kiértünk, bele is kezdet mondandómba, már nem fenyegetett a lebukás esélye, legalábbis nem olyan mértékben, mint odabent.
- Nos igen, a bátyám is hasonló volt magához. Viszont ő egy egészen más képességet kapott, ami végül a vesztét okozta. Ő ugyanis képes volt sejtjeit kemény kővé változtatni. Ami miatt igencsak megnőtt a testi ereje is. Ennek a hatalomnak viszont később a rabjává vált, és más emberek ellen fordította. Amire a vadászok is felfigyeltek már. Én pedig csak végignéztem, ahogy küzd velük, de ellenfelei túl jól tudták mi a gyenge pontja. Ezért hamar elfogták és végeztek vele. - meséltem el neki elég szomorú tekintettel, amit kitaláltam a kávézóból kijövet. Elég szánalmasnak tarom, hogy már az elején hazugsággal kezdem. De ez a kis történet talán még jobban megérteti vele, hogy a vadászok milyen veszélyesek is rá nézve. Szóval azzal, hogy hazudok is segítem, legalábbis jó ezzel nyugtatni magam.
- A következő kérdésére a válasz. Nem tudom pontosan mennyien lehetnek, bárki, aki egy hónappal ezelőtt csapvizet ivott, minden valószínűséggel ilyenné vált. Legalábbis, aki elég erős volt hozzá, mindenki DNS-ének megfelelően saját képességet kapott. Aki azonban nem, az viszont belehalt a mérgezésbe. - mondtam el neki pár dolgot komoly tekintettel, talán még túl sokat is, de csak jöttek belőlem a szavak. Emberek életét tettem tönkre egyik napról a másikra, amivel nehéz megbirkóznom. Gyerekként az volt az álmom, hogy orvos legyek, amivel embereket menthetek. Erre egy senki lettem, aki több száz ember haláláért felelős.
- Amúgy arra gondoltam, hogy mehetnénk hozzám. Ne értsen félre, nem tervezek semmi olyat, mindössze egy nyugis helyre van szükség, ahol teljes biztonsággal használhatja erejét. - ajánlottam fel lakásomat, bár elég furcsán jöhetett ez le neki, mivel elég furcsán tekintettel nézett közben rám. Viszont ahhoz, hogy segíteni tudjak az ereje kontrollálásában, egy nyugis hely kell. Sokat tanulmányoztam a mutációt az elmúlt egy hónapban. Amiből megtudtam, hogy a kontrollálási problémák többnyire az érzelmi jellegűek. Az erejüket érzelmeik is kiválthatják, amik közül a legveszélyesebb a düh. Olyankor a legkiszámíthatatlanabbak a következmények.
Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Utcák           Empty
TémanyitásTárgy: Utcák    Utcák           Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 2:46 am

Utcák
Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Belváros
-
Ugrás: