Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Dominic ~ Elkészült

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Dominic ~ Elkészült Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dominic ~ Elkészült   Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 11:48 pm

Elfogadva...


Nekem tetszett a karakterlapod Smile a jellemzésből kiderült minden, amit tudni kell rólad. A gondolatolvasó képesség, pedig nagyon hasznos lehet. Főleg ha pókerezel, amit olvastam is a történetedben. Very Happy A történeted is tetszett. Smile Hát úgy látszik hasonló cipőben járunk a család terén... x) Na mindegy, foglald le amit kell és nyomás játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
Dominic Wright
Eroxer
Eroxer
Dominic Wright


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jul. 16.
Age : 40
Tartózkodási hely : Malibu, Ca
Munka : Nincs..

Dominic ~ Elkészült Empty
TémanyitásTárgy: Dominic ~ Elkészült   Dominic ~ Elkészült Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 8:23 am





Dominic Wright



Karakter adatok






Képeséged.: Gondolat olvasás
Korod?.: 29
születési hely.: Malibu, CA
Csoport: Eroxer





Külső & Belső



185 cm magas férfia vagyok, aki imádja ha nők veszik őt körbe. Nem szereti ha mindig csak egy fajta ruhában mászkál minden nap más inget, vagy pólót ölt magára. Sok barátja volt az életében, de csak kevésben bízhatott meg igazán. Szeret barátkozni és aki igaz barátnak minősül, azért az életét is kockára tenné. Számára a körülötte lévő emberek a fontosak és csak utána jöhet a munka.. Sok ismerkedése után jó ember ismerő lett, vagyis hamar megtudja mondani, hogy ki milyen ember. Egy kis hízelgéssel könnyen levehető a lábáról.



Képesség



Gondolat olvasó képességgel ajándékozta meg a 'szerencse'. Ha beszélget valakivel és az illető épp hazudik akkor azt anélkül is meghallja, hogy elkezdené a gondolatolvasást. Mivel eddig is szeretett bárokba járni és ismerkedni ezzel a képességgel még nagyobb örömmel tette, mert tudta, hogy ki mit gondol róla.

Történetem


Malibuban születtem. Volt egy bátyám. A két szüleim nagyon szerették egymást és minket is nagyon szerettek. Megpróbáltak nekünk megadni mindent amire vágytunk. Amikor 10 éves voltam az iskolában belekeveredtem egy balhéba. Az osztálytársaim állandóan szekáltak. Amikor a bátyám ezt megtudta nem csinált semmi csak annyit mondott, hogy oldjam meg. Tehát kicsit komolyabban vettem az életet elhatároztam, hogy már nem leszek az a puhány kis gyerek, akivel lehet szórakozni. Tehát másnap a suliban a banda főnökének neki mentem és sikeresen meg is agyaltam. Ezután békén hagytak és boldogan éltem az életem. Sikeresen elvégeztem az iskolákat, de soha sem volt tervem, hogy mi is legyen a munkám. Így tehát néha elmentem pokerezni, mivel ahhoz értettem és így kaszáltam rengeteg pénzt, amikor szükségem volt rá. Elég sok nővel volt már dolgom, de egyszer az egyiken megakadt a szemem. Sikeresen fel is csíptem és elég hosszútávú kapcsolatnak tűnt. Tehát fél év után rendeztem egy családi vacsorát, hogy bemutassam az szüleimnek és egyetlen testvéremnek. Nyár volt meleg volt.. Amikor átjött mindenki leültek a kanapéra és feltettem a kérdést udvariasan, hogy mit hozhatok. De mindenki csak azt mondta, hogy egy pohár vizet. Mindenkinek engedtem a pohárba vizet a csapból, mert nekem nagyon ízlik és gondoltam nekik is tetszeni fog. Amikor mindenki megitta hirtelen émelygés tört rám. Beszélni akartam de nem tudtam, mert már a lábaim is összerogytak. A földre zuhantam és az utolsó kép amire emlékszem az volt, hogy mindenki ki volt dőlve mint, ha valami altatót itattam volna meg velük. Valamikor felébredtem és nem is tudtam mihez kezdeni lesokkolt a látvány. Mindenki csak feküdt és nem tudtam kihez rohanjak elsőnek. Végül a legközelebbivel a bátyámmal kezdtem és megnéztem mindenkit, hogy jól van-e de sajnos nem.. Telefonáltam azonnal a mentőknek, de valamiért elérhetetlenek voltak. Az életem egy másodperc  alatt összedőlt. Néhány hét után bementem a rendőrségre és megkérdeztem mi okozta ezt a balesetet. Ők csak annyit mondtak, hogy nem tudják. De egy erős hang csak azt súgta.. "Nem derülhet ki.."  Keresem a kérdésre a választ, hogy mi az ami nem derülhet ki...


User adatok



Neved.: Gergő
Korod?.: 15
Mióta vagy az frpg világában?.: Fél éve
Multik?.: -
Vissza az elejére Go down
 
Dominic ~ Elkészült
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadott karakterek :: Eroxers
-
Ugrás: