Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
amy branson 60% Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
amy branson 60% Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
amy branson 60% Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
amy branson 60% Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
amy branson 60% Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
amy branson 60% Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
amy branson 60% Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
amy branson 60% Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
amy branson 60% Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 amy branson 60%

Go down 
SzerzőÜzenet
Amy Branson

Amy Branson


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jul. 17.

amy branson 60% Empty
TémanyitásTárgy: amy branson 60%   amy branson 60% Icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 11:58 pm





Amy Branson



Karakter adatok






Képeséged.: Pajzs kreálás
Korod?.: 22
születési hely.: Washington DC
Csoport: Eroxers





Külső & Belső



Külsőre úgy nézek ki, mint a legtöbb átlagos ember. Szőke hullámos hajam van, kék szemem és normál testalkatom. Nem hinném, hogy bármivel kitűnök a tömegből a külsőmmel, de nem is próbálkozom. Inkább maradok egy szürke kis egér, akit senki nem vesz észre, hiszen addig is biztonságban vagyok. A ruháimmal, sem tűnök ki a sorból. Mindig próbálom rejtegetni az idomaimat és utálom az olyan ruhákat, amiből kilóg a lábam. Nem azért mert csúnyák a lábaim vagy ilyenek, csak ez valahogy megmaradt. Lehet, hogy ez a katona mivoltom miatt van így, de nem tudok mit tenni, ez így marad, szerintem örökre.
A jellemem elég összetett. Mindenki aki rám néz azt gondolja, hogy egy tisztelet tudó, komoly, humorhiányos ember vagyok. Ez nagyon nincs így. A tiszteletet tudom, de nem mindig tartom be, csak ha muszáj. Komoly sosem voltam, képtelen vagyok minden dolgot komolyan venni, mert a legtöbbször inkább elnevetem magam, ami sokszor nagyon rossz, mert sokszor nem hiszik el ami mondok, pont emiatt. A humor hiányos talán még igaz is, mert nem nagyon szoktam vicceket mesélni, vagy poénokat mondani, de ha valaki ezt teszi azon persze nevetek. Sokak szerint inkább perverz vagyok, mert minden dologban találok valami félreérthetőt, de megpróbálom ezeket a dolgokat magamban tartani, mert ez nem valami nőies.



Képesség



IDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHETIDE FEJTSD KI A KARAKTERED KÜLÖNLEGES KÉPESSÉGÉT AMIT A VÍRUS MIATT KAPOTT MINDENKINEK EGY LEHET


Történetem



IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ.


User adatok



Neved.: Klau
Korod?.: 16
Mióta vagy az frpg világában?.: körülbelül 2 éve
Multik?.: -
Vissza az elejére Go down
 
amy branson 60%
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy Branson ' Eroxers ' Teresa Palmer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadásra váró karakterek
-
Ugrás: