Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Jake Westmorland - Hunters

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Jake Westmorland - Hunters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake Westmorland - Hunters   Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:41 am

Elfogadva...


Egy jól megfogalmazott, és kifejtett munka. Smile Elsőre lehet furán hangozhat ez a "vérzés" képesség. De ahogy itt leírtad, nekem nagyon tetszett. Smile A jellemzésed szerint egy kemény fickóval van dolgunk, akivel jobb nem szembetűzésbe keveredni. Főleg, hogy nem csak, hogy vadász, de Eroxer is. Bár ez néhol előnyt, néhol pedig hátrányt is jelenthet számodra. Amint mondta, ezzel jócskán össze lehet kuszálni a szálakat, de ez benne a jó. Very Happy Minél több a bonyodalom, annál izgalmasabb a sztori. x) Na nem is húzom tovább, szép munka, természetesen el vagy fogadva. Foglalóban foglald le a szükséges dolgokat. Jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jake Westmorland
Hunter
Hunter
Jake Westmorland


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jul. 20.
Age : 38
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Nyomozó

Jake Westmorland - Hunters Empty
TémanyitásTárgy: Jake Westmorland - Hunters   Jake Westmorland - Hunters Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:26 am





Jake Westmorland



Karakter adatok






Képeséged.: Vérzés
Korod?.: 28
születési hely.: Malibu, California
Csoport: Hunters





Külső & Belső



Azt mondják, hogy határozott, magabiztos ember vagyok. Igen, én is így érzem. Maximalista embernek tartom magam, így hogyha akarok valamit, akkor elérem – bármi áron. Szeretem az életet, és imádom a munkámat. Vicces, társaságkedvelő embernek tartanak, és úgy tudom, hogy a társaság is kedvel engem. Szeretek bulizni és imádok szeretni! A családom és a barátaim a legfontosabbak az életemben, így bármit megtennék, hogy megvédjem őket. Elég hirtelen haragú vagyok. Voltam. Mióta megkaptam a „képességem”, azóta igyekszem nyugodtabb, higgadtabb lenni, de ez nem mindig sikerül. Sajnos elég hamar fel tudom kapni a vizet, így nem árt, hogyha nem kötözködik velem senki. Általában mindig nekem van igazam, ha nincs, akkor is. Imádom a munkámat, szívvel-lélekkel csinálom, és talán ez segített abban, hogy egy igen elismert nyomozó legyek. Azt akartam, hogy az apám büszke legyen rám és ezt el is értem. Értelmes, jó logikájú ember vagyok, azonban a történelemben és a magyarban borzasztó vagyok. Utálom a hazug embereket, és persze a bűnözőket. Gyűlölöm a gyilkosokat, és mielőtt megkaptam a „képességem”, el sem tudtam volna képzelni, hogy öljek. Most már a gyűlölet és a bosszú irányít, ami nem mindig jó… Nekem. Nekik.
Külsőre fekete vagyok. Ez a legszembetűnő rajtam. Rövid, tüsi fekete hajam van, zöldes szürke szemem és telt ajkaim. A feleségem szerint ez a szexepilem. Izmos, kisportolt testem van, a rendőrségen kell az erőnlét, így minden héten 2x, 3x járok kondiba, és ha fel tudok kelni, akkor minden reggel elmegyek kocogni kicsit. Egész magas vagyok, 185 centi, és ehhez 80 kg súly párosul.



Képesség



A képességem a vérzés. Ezt azt jelenti, hogyha dühös vagyok, vagy valami heves érzelem ér, akkor az illető emberben egy belső vérzést indítok el, valamint bennem is jelentkezhet belső vérzés, vagy orrvérzés. Ez az ember egészségi állapotától is függ, akinek gyengébb az immunrendszere, vagy éppen beteg, gyermeket vár stb., akkor akár bele is halhat a belső vérzésbe, hogyha nem kerül azonnal kórházba. Aki erősebb, egészséges, annak csak az orra vérezhet, vagy bevérzik a szeme. Az Eroxers-ekre gyengébben hat az erőm, nekik gyengébb belső vérzésük jelentkezhet, vagy éppen csak vérezhet az orruk. A képességem halálos kimenetelű is lehet, és nem tudom irányítani, úgyhogy ne veszekedj velem!


Történetem



Malibu. Bulik. Filmek. Tengerpart.
Ide születtem 1985. szeptember 7.-én egy kedves pár harmadik gyermekeként. Egy nővérem és egy bátyám van, akik immár családban élnek Malibu két különböző részén. Apám rendőr, anyám pedig tanárnőként dolgozik az egyik kisebb általános iskolában. Én is oda jártam. Kínszenvedés volt. Jó gyerek voltam, jól is tanultam, de csirkefogó, laza gyerek voltam tele csínyekkel, ötletekkel és barátokkal. A legjobb barátom Josh is velem egy suliba járt, a szomszédban lakott és mi voltunk az utca rosszcsontjai. Imádtam! És a húgát is, Charlotte-ot. Tizennyolc éves koromban elhívtam az iskolai bálba, ahol végül összejöttünk. Josh nem nagyon örült a dolognak, de végül elfogadta, hogy a legjobb haverja „dugja a húgát” – ahogy ő fogalmazott. Egészen jó jegyekkel végeztem a középiskolában, és nem volt kérdés, hogyan is folytatom tovább az életemet. Apám nyomdokaiba akartam lépni, én is rendőr akartam lenni. A jó eredményeimnek hála, könnyen felvettek a rendőrképzőbe, Californiába. Megkértem Charlotte kezét és Californiába költöztünk. Josh színész lett és Hollywoodba költözött, de gyakran találkoztunk a szülőhelyünkön, a szülőknél Malibuban. Akkor, amikor a katasztrófa történt, akkor is a szabadságunkat töltöttük otthon. Charlotte a fiúnkat hordta a szíve alatt, és ezt a hírt szerettük volna elújságolni. A vízbe kerülő szer miatt apám meghalt, én pedig hatalmas fájdalmakat éltem át. Fogalmam nem volt, hogy mi történik velem, valami enyhe fertőzésnek gondoltuk. Két-három napig fájtak a végtagjaim, az izmaim és lázam is volt, majd amilyen hamar jött, olyan hamar el is múlt. Aznap este igen csúnyán összevesztünk Josh-sal. Elmeséltem neki, hogy jól megy a karrierem, így az egyik állam seriffjeként folytathatnám a munkámat, azonban akkor ritkán találkoznánk. Mi is és ők is a húgával. Ezt nagyon nem tetszett Josh-nak, ami persze érthető. A veszekedésünk kiabálássá fajult és a fejemhez vágott olyan dolgokat, amitől elállt a lélegzetem. Charlotte választott szét minket, amikor már éppen egymásnak ugrottunk. Ekkor történt a tragédia: Charlotte egyszer csak összeesett, és bevérzett a szeme. A kórházban derült ki, hogy az agyvérzése volt, így ő és a gyermekünk is meghalt. Teljesen összezuhantam, fogalmam nem volt, hogy mi történt. Egészen addig, amíg a bátyámmal is összevesztem. Ő is agyvérzésben hunyt el. A rendőrségen egy titkos csoportot szerveztek, akik az Eroxers-eket akarták elkapni. Én is jelentkeztem a küldetésre, és megtudtam, hogy mi is történt a városban. Elismert nyomozóként könnyen bekerültem a csapatba, és miután még néhány elítélt meghalt agyvérzésben, miután ordibálni kezdtem velük, rájöttem, hogy mi történt: én vagyok az oka. Engem is elért a mutáció, és az én „különleges képességem” a vérzés volt. Megöltem az embereket csak azzal, mert dühös lettem. Utáltam, sőt gyűlöltem magamat emiatt, és igyekeztem higgadtan kezelni a dolgokat. Mégis elég sok embert sikerült így megölnöm, így elhatároztam, hogy kiírtom a mutánsokat. Ki tudja, hogy milyen képességek jelentek meg: talán rosszabbak, mint az enyém. Talán van, aki nem csak egy embert tud megölni… Beletemetkeztem a munkába, alig jártam haza, alig ettem, alig aludtam. Mindenki azt hiszi, hogy a feleségem halál miatt történt ez az egész. De nem. Gyilkos voltam. És ha már gyilkolnom kell, olyan embereket gyilkoljak, akik hasonlóak, mint én: mutánsok.



User adatok



Neved.: Emese
Korod?.: 21
Mióta vagy az frpg világában?.: Kb. 8 éve.
Multik?.: Nincs
Vissza az elejére Go down
 
Jake Westmorland - Hunters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadott karakterek :: Hunters
-
Ugrás: