Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Rendőrség                                                     Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Rendőrség                                                     Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Rendőrség                                                     Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Rendőrség                                                     Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Rendőrség                                                     Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Rendőrség                                                     Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Rendőrség                                                     Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Rendőrség                                                     Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Rendőrség                                                     Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Rendőrség

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darien Anders
Hunter
Hunter
Darien Anders


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 19.

Rendőrség                                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség    Rendőrség                                                     Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 12:34 pm

Elsőre elsiklottam a csaj felett, gondolom akkor, amikor annak megállapítása után, hogy nem jelent rám közvetlen veszélyt elkezdtem vészkijáratokat keresni az épületből. Ragyogó mosolyán azonban megakad a tekintetem egy pillanatra, s bár a napszemüvegem mögül nem látszik, ahogy egy röpke másodpercre jobban érdekel a játékos csillogás azokban a gyönyörű mogyoróbarna szemekben, azért nekem egy idő után emlékeztetnem kell magam, hogy dolgozni jöttem ide. Szokatlan érzés...
-Dehogy bánom, hívja csak nyugodtan - felelem magabiztosan, hisz pontosan tudom, hogy a pápát több esélye lenne most elérni, mint a főnökét. Ha volna is olyan tapló a fazon, hogy bekapcsolva hagyja a telefonját mozizás közben, ezzel elérve, hogy két okom is legyen haragudni rá, akkor is bajosan tudná felvenni a mostanra a technikusaink kezébe került eszközt. Persze nem azért csentem el tőle, hogy a titkárnője ne tudja elérni, vagy más. Nem hittem, hogy itt találok valakit, csupán az érdekelt, kikkel beszélt az ügy kapcsán, és jobb szeretem ezt anélkül megtudni, hogy elárulom, és is ezen az ügyön dolgozom.
-Valami gond van? - Kérdem, tipikusan olyan hangon, mint aki csak megjátssza, hogy türelmes, mikor látom rajta, hogy sajnálatos módon képtelen volt elérni Garrity-t. Hogy mik vannak...
-Nézze kisasszony, nem szeretnék kellemetlenséget, de nagyon fontos, hogy lássam azokat az aktákat. - Közben megmutatom neki a hamis FBI igazolványomat. Ha jól emlékszem, Johnson van rá írva. Garret Johnson. Nem fontos, ez után ki fogom dobni az tuti.
-Biztos vagyok benne, hogy a főnöke meg fogja érteni. Pár perc az egész, és már itt sem vagyok.
Közben természetesen figyelem minden mozdulatát, arcának minden rezdülését, a testbeszédét...maradjunk annyiban, hogy bár minden emberrel ezt teszem, most valahogy sokkal kellemesebb ez az elfoglaltság. A lényeg, hogy látom rajta, nagyon menne innen. Mondjuk, itt dolgozik, szóval ez nem csoda, de akkor is...
-Mit szólna, elintézném, hogy ma korábban mehessen haza? Ha segít gyorsabban végeznem, még haza is fuvarozom innen.
Vissza az elejére Go down
April Fletcher
Eroxer
Eroxer
April Fletcher


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 36
Tartózkodási hely : Malibu

Rendőrség                                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség    Rendőrség                                                     Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 10:31 am

Már rég fel kellett volna mondanom. Ilyen körülmények között nem szerencsés egy nyomozó titkárnőjeként dolgozni. Titkolóznom kell és… eléggé nehezemre esik. Senkivel sem lehetek őszinte, hiszen akkor vége mindennek. Azt pedig nem akarom. Nem akarok mások hibája miatt meghalni. Sokak már… nem élnek az erőműben történtek miatt, de a „szerencsésebbek” igen. Túléltük, de vadásznak ránk. Tulajdonképpen a semmiért. Akinek van valami sütnivalója, az nem használja a képességét, rosszra meg pláne nem, ha élni akar. Így legalább kevesebb az esélye annak, hogy rájönnek, kik… mik is vagyunk valójában.
Néha elgondolkodom, hogy mi lesz akkor, ha fény derül a titkomra. Menekülnöm kell majd? Meddig fogom egyáltalán húzni? Mit fogok csinálni? Fogalmam sincs…
Általában ilyen és ehhez hasonló gondolatok kötnek le a munkahelyemen is, persze ennek próbálom sosem jelét adni úgy, hogy egy nagy aktakupac fölé hajolok, amit a főnök rám bízott, hogy rendezzek össze. Olyankor mindig úgy teszek, mintha nagyon tanulmányoznám az iratokat. Ezt az álcát már szinte mester szintre fejlesztettem. Még sosem buktam le, hogy ott vannak előttem a papírok, mégis olyan arcot vágok, mintha teljesen máshol járnék. Nem vagyok a magyarázkodás és a hazugságok mestere, szóval kifejezetten örülök, hogy eddig még nem tűnt fel senkinek sem, hogy általában nem a munkámra figyelek, hanem teljesen más gondolatok járnak a fejemben.
A mai nap is ugyanolyannak indult, mint a többi. A szokásos reggeli kávé, tömegnyomor a buszon nem kellemes szaggal kísérve, aztán korai undort átvészelve ismét elő kellett adnom, hogy minden rendben, titkolóznom kellett egész nap és úgy tenni, mint ahogy régen minden normális munkanapomon megszokhattam már. Kávé a főnöknek, megcsinálni, amit mond… várni, hogy van-e még valami teendő, hazamenni, aztán másnap elölről kezdeni az egészet.
Ma nem időzött sokat bent Garrity nyomozó. Elvégezte a feltétlen szükséges teendőit, nem volt semmi új ügy, ami különös volt, hiszen új gyilkosság vagy emberrablás vagy valami, amihez kell a rendőrség, mindig van. Szerencsés napja volt ma a górénak, azt kell, hogy mondjam. Így legalább nyugodtan el tudta vinni otthonról a kis feleségét, hogy kimozduljanak egy kicsit, ne pedig csak minden este a tévét bámulják, esetleg nyomjanak egy menetet, aztán aludjanak.  
Egy ismeretlen fickó tért be a nap folyamán hozzánk. Elkötelezettnek tűnt és gondolom határozott célja volt azzal, hogy ide jött. Fogalmam sem volt, hogy kicsoda, még soha életemben nem láttam, de biztos nyomós indokkal érkezett.
-Jó napot! – köszöntöttem egy bájos mosollyal az ismeretlen fickót, bár az cseppet sem volt szimpatikus, hogy nem volt hajlandó levenni a napszemüvegét. Nem tanították meg neki, hogy napszemüveget, sapkát illik levenni, ha bemegy az ember valahova? Szép, mondhatom. De csak semmi személyeskedés, maradjunk a tárgynál.
Végighallgattam, hogy mit akarhat, de nekem semmi ilyet nem említettek korábban, szóval kicsit furcsálltam a dolgot. Mindig minden találkozójáról tájékoztatni szokott Mr. Garrity, nem értem, ez hogy maradhatott ki.
-Nem, valóban nincs itt, de ha nem bánja, akkor felhívom a biztonság kedvéért – válaszoltam habozás nélkül, majd a telefonkagyló felé nyúltam és máris tárcsáztam a jól megszokott számot. Miközben a telefon kicsöngött ismét a férfi felé fordultam. – A nevét megtudhatnám? – kérdeztem egyszerűen. Fogalmam sincs, hogy ki ez az alak, de ha csak azért jött, hogy információt szerezzen, akkor ugyan nem kap semmit. Nem egyszer volt már rá példa, hogy nyomozónak adta ki magát egy-két némber, hogy egy esetleges ügyről megtudjon információkat. Most nem fog ez megtörténni, az holt biztos…
Vissza az elejére Go down
Darien Anders
Hunter
Hunter
Darien Anders


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 19.

Rendőrség                                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség    Rendőrség                                                     Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 1:48 pm

A Kanadai megbízatást követően egy percet sem pazaroltam arra, hogy bámészkodjak, az első géppel repültem is vissza Malibuba, hogy folytassam a nyomozásom egy másik alak után, akinek az ügyében épp zsákutcába kerültem, amikor bejött a füles erről a külföldi balhéról. Most viszont, hogy annak vége, ideje elkapni ezt a rohadékot is!
Az aktája fedlapján a "Malkáv" fedőnév szerepel, és meg kell mondjam, a sok elmebeteg közül akit elintéztem így vagy úgy, messze ő a leghatékonyabb. A képessége valamiféle mentális tébolyt idéz elő az áldozatban, legalábbis erre következtetünk abból, hogy az áldozatai mind öngyilkosságot követnek el, az első tárggyal ami a kezükbe kerül. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy ez egy pisztoly legyen, vagy egy kés, vagy egyáltalán bármi, ami megkönnyítené a dolgukat. Szinte mindig úgy néz ki a helyszín, mintha betörés közben zavartak volna meg valakit, leszámítva, hogy betörésnek nyoma sincs, ahogy annak sem, hogy tartózkodott volna ott bárki az áldozaton kívül. Ez sajnos nagyon kevés, hogy megkeressük, ezért úgy döntök, ideje megtudni, a rendőrség mit derített ki. A fekete öltönyömet viselve, és a hamis FBI igazolványom társaságában érkezek meg az épületbe. Egy igazi rendőr persze lehet kiszúrna, de a portásnál bejött a dolog, és nekem már az is elég. A keresett nyomozó irodájához érve már a zsebemben érzem a győzelmet, ám ekkor nemvárt akadályba ütközöm: a manus titkárnőjébe.
-Jó napot kívánok! - Szólítom meg, sötét napszemüvegem viszont nem veszem le. Nem szeretném, ha később azonosítani tudna.
-Időpontom van Garrity nyomozó úrral, ám ahogy látom, jelenleg nem tartózkodik az irodájában.
Próbálok úgy csinálni, mint akit ez meglep, sőt csalódott is, valójában azonban az lepne meg, ha itt várt volna rám, és nem a moziban ülne a feleségével. Arra viszont nem számítottam, hogy ez a csaj nem fog lelépni, most hogy a főnöke nincs a látóhatáron.
-Sajnos nem érek rá megvárni, viszont szükségem lenne a jelenlegi ügye aktáira. Remélem nem probléma.
~Dehogynem probléma...nagyon is az. Minimum fel kéne hívnia a főnökét, de ugye az nem fog összejönni.~
Vissza az elejére Go down
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Rendőrség                                                     Empty
TémanyitásTárgy: Rendőrség    Rendőrség                                                     Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 4:38 am

Rendőrség
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rendőrség                                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség    Rendőrség                                                     Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rendőrség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Belváros
-
Ugrás: