Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Quinn Wilson - készülőben

Go down 
SzerzőÜzenet
Quinn Wilson

Quinn Wilson


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : pincérnő

Quinn Wilson - készülőben Empty
TémanyitásTárgy: Quinn Wilson - készülőben   Quinn Wilson - készülőben Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 3:36 am





Quinn Laurel Wilson



Karakter adatok






Képeséged.: látó
Korod.: 24
születési hely.: London
Csoport: Eroxers





Külső & Belső



Azt hiszem, a külsőmön nincs mit ragozni. Teljesen átlagos vagyok, semmivel sem tűnök ki a nagy tömegből. Magasságom, ami 165 centi, talán nem olyan nagy dolog, amivel büszkélkedni kéne, de ez sem akadályoz semmiben. Nem igazán tudok vele mit kezdeni, már nem fogok tovább nőni, az egyszer fix. Hajam hosszú, néha egyenes, néha hullámos, de általában egy szénakazal. Általában kiengedve szoktam hordani, de megesik, hogy összefogom. Szemeim zöldesbarnák, amikkel kiskoromban nagyon szépen tudtam nézni, ha szerettem volna valamit. Még kisiskolás koromban szemüveges voltam, aztán kontaktlencsét hordtam, de szerencsére helyrejött a szemem, úgyhogy újra tökéletesen látok.
Ruházatom egyszer, nem hivalkodó. Nem szeretem a csicsás, csillogó villogó, itt flitteres, ott glitteres darabokat. Soha semmi pénzért nem vennék fel rózsaszín miniszoknyát… mondjuk feketét sem, de rózsaszínt meg pláne nem. Nem vagyok az a fajta, aki „kiteszi, ami van”. Néha felveszek egy-egy nőiesebb darabot, de nem szoktam azon izgulni, mikor boltba megyek, hogy mindenem tökéletes legyen. Sokkal jobban szeretem az egyszerűbb, kényelmesebb darabokat. Farmerek, pólók, kényelmesebb cipők… nagyjából ilyenekkel van tele a szekrényem.
Általában kedves vagyok az emberekkel, nem vagy egy kapás paraszt, de általában ami a szívemen, a számon. Legalábbis régebben ilyen voltam, ami előtt ennek a fantasztikus „koktélnak” az áldozatául nem estem. Egyesek elég konzervatívnak gondolhatnak a munkám miatt… illetve a régi munkám miatt, pedig nem vagyok az. Tudok én szórakozni, ha kell, ezért is jöttünk el Malibu-ba. Itt aztán lehet szórakozni.
Szeretek viccelődni, de ha úgy adódik a helyzet, akkor nem engedhetem meg magamnak a lazaságot. Vannak dolgok, amiket komolyan kell venni…
Régebben nagy volt bennem a megfelelési kényszer, de azt hiszem, ebből még mindig van bennem egy kicsi. Bár, amióta történt az a kis baleset, ha akarnék se tudnék megfelelni senkinek. Selejtes lettem.
Világéletemben maximalista voltam. Szerettem mindig jól csinálni, amit csinálok.
Eléggé hangulatember vagyok, sokszor éppen a pillanatnyi kedvem határozza meg a cselekedeteimet.  Ha nem vagyok túl jó passzban, akkor az ágyból is alig lehet kiverni, ha jó a kedvem, akkor szinte bármit képes vagyok megcsinálni, sokszor poénra veszem a dolgokat.
Általában erősnek mutatom magam, de nekem is vannak gyenge pontjaim, mint mindenkinek. Egy darabig én sem tudtam, hogy nekem konkrétan mi az, de… azt hiszem, most a lényem. Ami vagyok. Egy szörnyetegnek éreztem magam sokáig. Képtelen voltam megbarátkozni ezzel az egésszel, de… hozzászoktam. Együtt kell vele élnem. Próbálom titokban tartani, de nehéz. Pórbálok átlagos emberként élni, de nem olyan egyszerű, mint amilyennek én azt gondoltam. A vadászok… néha képesek mindent megtenni azért, hogy végezzenek a hozzám hasonlókkal. A barátnőm, akivel Malibu-ba érkeztem… ő is ilyen lett. A szemem láttára vadászták le. Azóta menekülök. Azt hiszem… félek. Egy kicsit. De nem szabad elgyengülnöm és megtörnöm.
Kissé bonyolult vagyok, néha még magamat is nehezen értem meg, amióta lett ez a… képességem. Megváltozott az életem, megváltoztam én is, de azt hiszem, még a régi Quinn-ből is van bennem.



Képesség



Különleges képesség?
Ugyan. Ez egy… átok.
Képes vagyok látni a halottakat. Ijesztő, mi? Nekem is az volt, de most már… könnyebb. Kezdek hozzászokni, már, ha ehhez hozzá lehet.
Fel tudom venni velük a kapcsolatot, beszélni tudok azokkal, akik élet és halál között ragadtak, akik valami miatt nem tudtak végleg nyugalomra jutni.
Többen vannak, mint gondolnánk. Brutális körülmények között meggyilkolt nők, férfiak, gyerekek… ellepik a világot.


Történetem



IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ. IDE ÍRD MEG, HOGYAN HATOTT RÁD A VÍRUS, HA TÚLÉLTED ÉS NEM LETT KÉPESSÉGED HOGYAN ÉLTED MEG A DOLGOKAT, VAGY HOGYAN ÉLED A KÉPESSÉGED JÓRA ROSSZRA HASZNÁLOD? 250 SZÓSZÁM A KÖTELEZŐ.


User adatok



Neved.: lolita
Korod?.: 16
Mióta vagy az frpg világában?.: 5 éve
Multik?.: egyelőre nincs
Vissza az elejére Go down
 
Quinn Wilson - készülőben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jessica Wilson ' Eroxer ' Scarlett Johansson, Arielle Kebbel vagy Jennifer Morrison

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadásra váró karakterek
-
Ugrás: