Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Katherine Wallance Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Katherine Wallance Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Katherine Wallance Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Katherine Wallance Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Katherine Wallance Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Katherine Wallance Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Katherine Wallance Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Katherine Wallance Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Katherine Wallance Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Katherine Wallance

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Katherine Wallance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Wallance   Katherine Wallance Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:11 am

Elfogadva...


Nagyon örülök, hogy megérkezett a várt Katherine-ünk is. Very Happy Mi tagadás DÖGÖS PB... x) Na, de akkor térjünk a lapodra. Tetszett, ahogy jellemezted a külsejét, és egyetértek.. tökéletes alak. x) A belső jellemzésed is nagyon jó, a kissé makacs, lobbanékony vadmacska, akit azért mégsem olyan nehéz megszelídíteni. Smile) A történeted is megfelelt, eleinte vacilláltam rajta, hogy a zafírrá változtatás jó lesz e neki, azért is írtam oda, hogy választható. De, ahogy itt eljátszottál vele a történetben, úgy gondolom, jó is, hogy ez maradt. x) Természetesen el vagy fogadva Very Happy foglald le még, amit kell és nyomás játszani. Very Happy Jó játékot! Smile)
Vissza az elejére Go down
Katherine Wallance
Eroxer
Eroxer
Katherine Wallance


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 26.

Katherine Wallance Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Wallance   Katherine Wallance Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:31 am





Katherine  Payton Wallance



Karakter adatok






Képeséged.: Érintéssel zafírrá tudja változtatni a dolgokat
Korod?.:  23
születési hely.: New York
Csoport: Eroxers





Külső & Belső




Középmagas leányzó volnék, kék szemekkel, és barna hajjal, amit időnként szőkére festetek.  A hajszínem attól függ leginkább, hogy milyen kedvem van, amikor a fodrász székébe beülök. Gondolkoztam már a vörös hajszínen is, de úgy gondolom, az nem állna jól. Alakom átlagosnak mondható, tehát nem vagyok egy csont kollekció sem, de nem is esek a másik végletbe bele, szerintem olyan tipikus „pont jó” alakom van, legalább is meg vagyok elégedve a kinézetemmel. Pár szót a jellememről… szeretek segíteni másoknak, de nem vagyok ennek a megszállottja sem. Próbálok mindenhez pozitívan viszonyulni, hiszen a pesszimista embereknél kevés lelombozóbb dolog létezik.  Szeretem, ha a dolgok úgy alakulnak, ahogy azt előre eltereztem, ebből adódik, hogy szeretek tervezgetni, bár az utóbbi időkben történtek mindent keresztülhúztak. Hajlamos vagyok hamar felkapni a vizet, de hamar le is nyugszom, elég csak pár kedves szó, vagy pár perc magány, amikor végig tudom gondolni azt, hogy min is húztam fel magam.  



Képesség



Érintéssel zafírrá tudja változtatni a dolgokat


Történetem



Ugye veled is előfordult már az, hogy a napi rutinodban egyszer csak valami megváltozott? Mondjuk az ágynak nem a jobb oldalán aludtál, hanem a bal oldalán, vagy éppen előbb felöltöztél, és utána mentél reggelizni, nem fordítva? Apró dolgok, mégis mind valamilyen hatással van az életünkre. Nálam egy kicsit meredekebb változás történt. Konkrétan frászt kaptam, de hogy miért is? Képzeld el azt, hogy éppen fogat mosol. A fogkrém fehéren habzik a szádban, aztán a fogkeféd a megszokott rózsaszín színe megváltozik kékre. Tapintása sem a megszokott műanyag már, hanem üvegesen sima. Pedig nem is csináltam semmit sem. És ez még csak a nap kezdete volt. Felöltöztem, majd elmentem dolgozni, de előtte még a reggelim közben a kés is átvette a fogkefe változását, vagyis az is kék lett, és üveges tapintású.
Egy ügyvédi irodában vagyok gyakornok, ami annyit tesz, hogy különböző aktákat tologatok jobbra és balra, valamint kezelem a fénymásoló gépet, és szállítom a főnöknek a kávéját.
Naív módon azt hittem, hogy egyszer csak majd elmúlik az, hogy a dolgok a kezemben megváltoznak, de csak nem múlt el, és kezdtem beismerni, hogy ezt az egészet nem csak képzelem, hisz az egyik kedves kolléganőm is már érdeklődött, hogy honnan a manóból szereztem ilyen szép kék tollat, valamint hozzá illő bögrét, illetve tűzőgépet, mert neki is kellenek olyanok, mert illenek a kedvenc nyakláncához, ami zafírból készült. Bepakoltam a táskámba a cuccokat, és elvittem őket a legközelebbi ékszerészhez.
- kérem árulja el, miből vannak ezek a tárgyak!- Kérdezem az idős ékszerésztől, aki elé kiterítettem a pultra a hozott tárgyakat. Hosszas vizsgálat után a fejét vakargatva néz rám.
- Zafyrból készültek, de nem értem, ilyeneket még sosem láttam. Ki az aki arra vetemedik, hogy az ilyen szép kőből ennyire szokványos dolgokat csináljon? Ráadásul ennyire drágákat? -
- Tudja, kicsit flúgos a főnököm... - CSak ennyit feleltem, és már mentem is ki az üzletből. Azt hiszem hatalmas nagy pácban vagyok. Mi van ha ez az egész nem csak a tárgyaknál működik, hanem az embereknél is? Mi van, ha csak kezet akarok fogni valakivel, és az lesz a vége, hogy... Ideje elkezdenem kesztyűt viselni. Úgy napi huszonnégy órában.


User adatok



Neved.: R
Korod?.:18+
Mióta vagy az frpg világában?.: 4-5 éve
Multik?.: nincs
Vissza az elejére Go down
 
Katherine Wallance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine Wallance ' Eroxer ' Jennifer Lawrence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadott karakterek :: Eroxers
-
Ugrás: