Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Emily Torres  Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Emily Torres  Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Emily Torres  Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Emily Torres  Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Emily Torres  Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Emily Torres  Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Emily Torres  Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Emily Torres  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Emily Torres  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Emily Torres

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
William Leighton
Eroxer
Eroxer
William Leighton


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Jul. 12.
Age : 41
Tartózkodási hely : Malibu, CA
Munka : Ügyvéd

Emily Torres  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Torres    Emily Torres  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:08 pm

Elfogadva...


Nagyon tetszett a jellemzésed, te makacs, de bájos nőszemély. Very Happy Egy zárkózott lány, aki azért nem fél kiállni az igazért. Ezt nagyon megfogott benne. Smile A képességed leírását is tökéletesen megfogalmaztad, pont olyan, ahogy elképzeltem. Very Happy A történeted olvasása közben teljesen át lehetett élni amit írtál. Ezzel a képességgel áldott meg a sors, ami nem lehet könnyű. De szerintem sok mindent lehet vele ezen az oldalon kezdeni. Very Happy Természetesen el vagy fogadva. Foglald le, amit kell és nyomás is játszótársat keresni. Smile
Vissza az elejére Go down
Emily Torres
Eroxer
Eroxer
Emily Torres


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 33

Emily Torres  Empty
TémanyitásTárgy: Emily Torres    Emily Torres  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 2:30 am





Emily Torres



Karakter adatok






Képességed.: előre látom a halált
Korod?.: 22
születési hely.: Las Vegas
Csoport: eroxer





Külső & Belső



Külsőmet tekintve elég ha rám vetsz egy icipici pillantást. Maga vagyok a bűbáj, akiről nem tudod levenni a két szép szemed. Ellenállhatatlan zöld szemeim vannak, s a hajam pedig vöröses árnyalatú, ami még tökéletesebbé teszi az egész megjelenésemet. Ezt már azt hiszem semmi sem tudja felülmúlni, talán csak a mosolyom. Törékeny alkatomhoz pedig nagyon passzol az aprócska termetem. Kicsi a bors, de erős... Ugye-ugye?!

Külvilág felé egy barátságos, életvidám és mosolygós lánynak tűnök, viszont az igazság kicsit távol áll ettől.
Zárkózott és visszahúzódó személy vagyok. Nem voltam nagyszájú sosem, viszont mindig kiálltam az igazamért, és azokért is, akik megérdemelték, és mert igazuk volt. Utálom a hazugságot, ha már én is őszinte vagyok valakivel, akkor legyen benne annyi emberség, hogy ő is az lesz. Nagyon makacs nőszemély vagyok, akit ne is próbálj lebeszélni semmiről, mert zsákutcában találod magad. Van egy titkom, ami nem más, mint a képességem. A képességem persze, inkább egy átok, amitől legjobb lenne, ha megszabadulhatnék. Belülről felemészt az egész, nagyon nyomasztó és őrjítő érzés, amit leginkább kitörölnék, ha lehetne.



Képesség



Mások halálát látni, és tudni, hogy hogyan és mikor fog az egész megtörténni?! Ez minden csak nem képesség, leginkább egy átok, ami irányíthatatlan, és képtelenség ellene tenni bármit is.
A látomásaim először csak rövid, villanásszerű képekben jelennek meg, ezután kezdődnek a kicsit hosszabb idejűek. Majd végül a valóságban lejátszódott az az egész.
Felemészt, őrületbe kerget, lelkileg összetör. Így jellemezném ezt.


Történetem



''Az egész furcsa volt. Egy utcát láttam, mely egyáltalán nem volt szemet gyönyörködtető, s biztonságos sem. Mindenki csak átsuhant az utcában, senki nem állt meg egy pillanatra sem, csak a barátnőmet láttam, ahogy ott sétál. Aztán másodpercek múltán valaki, egy fekete ruhás fickó hirtelen előkap egy fegyvert, és csak lövöldöz féktelenül. A következő pillanatban  barátnőm a földön feküdt, csupa véresen. Próbált segítségért kiabálni, de nem tudott már...''

- Mi volt ez? - riadva ébredtem fel az álmomból, már-már vért izzadva. Pedig nem is álom volt, sokkal inkább csak látomás, hiszen ébren voltam, csak láttam valamit, amit még sohasem.
Az egész furcsa és rémisztő volt. Láttam, ahogyan egy régi barátnőm meghal, és mindez olyan volt, mintha a filmvásznon néznék egy ijesztő filmet.
Mozdulatlanul ültem az ágyban, és csak remegett a az egész testem. A telefonhoz nyúltam, de leesett a kezemből, mert valahogy azt éreztem, hogy ez valami vicc, vagy egyszerűen csak egy ritka rossz álom.
Csak az üzenetrögzítő kapcsolt be, és ez csak rátett egy jó nagy lapáttal, de valahogy azt gondoltam, biztos még alszik, mert szokása volt a délig tartó szundikálás.
Eltelt jó néhány órácska, és eddig is feszült volt a hangulatom, de ezután meg még emelkedett az adrenalinszintem is. Most már tényleg nagyon nagy volt az aggodalmam, így újra meg újra hívogattam őt, de semmi. Nemcsak, hogy az ideg tépett szét, hanem eszembe jutott az a látomásféleség.
Aztán megcsörrent a telefon... Egy kisírt hang szólt bele, aki a barátnőm édesanyja volt, de nehezen ismertem fel a hangját.
- A kislányom... - semmi egyebet nem tudott kimondani, de a testem libabőrré vált, és nem tudtam én sem mit mondani, csak hallgattuk egymás sírását.
Megtörtént. Mégis miért? Hogyan láthattam végig az egészet? Ezek az apró kis kérdések mozogtak az agyamban...
Ekkor jöttem rá, hogy mi volt ez, és összeállt a kép. A víz az oka, ami szennyezett volt. Megváltoztatott, és valami erőt adott, mégpedig látomásaim vannak, amelyeknek sosincs jó vége. Másokat meghalni látni, és tudni, hogy az egész mikor is fog megtörténni. Ez nem áldás, ez annál sokkal-sokkal rosszabb.    


User adatok



Neved.: Erika
Korod?.: 22
Mióta vagy az frpg világában?.: lassan 1 év
Multik?.: nincs
Vissza az elejére Go down
 
Emily Torres
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily Torres ' Eroxer ' Holland Roden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Elfogadott karakterek :: Eroxers
-
Ugrás: