Eroxers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eroxers

mindenki aki ivott a szennyező anyagból és a szervezetét nem megölte hanem mutálódásra késztette...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Vezetőség



Amber Parker másod admin

keresettek
Linkjein
Breaking News

Hatalmas döbbenet rázta meg a várost. a Tudósok kifejlesztettek egy vírust ami a környező vizekbe került. Vajon véletlen baleset vagy szándékos cselekedett lett volna? Akik mutálódtak azokat üldözik vannak akik szökésben vannak vannak akik börtönben. A város igyekszik eltitkolni a részleteket!
Legutóbbi témák
» Dizzy Vision kávézó
Clay  Henderson Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 3:03 am by Clay Henderson

» Erdő
Clay  Henderson Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:05 am by Clay Henderson

» Harry Potter - The magic is might
Clay  Henderson Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:21 am by Lea Westwick

» Dragon Age
Clay  Henderson Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:52 am by Darien Anders

» Naomi Prize
Clay  Henderson Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:50 pm by Naomi Prize

» Vadászok titkos búvóhelye
Clay  Henderson Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:21 am by Darien Anders

» Az oldalra vonatkozó szabályok
Clay  Henderson Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:00 am by William Leighton

» Képesség foglaló
Clay  Henderson Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:38 pm by Emily Torres

» Play by és név foglaló
Clay  Henderson Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:37 pm by Emily Torres


 

 Clay Henderson

Go down 
SzerzőÜzenet
Lea Westwick
Human
Human
Lea Westwick


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Malibu
Munka : Tanulok

Clay  Henderson Empty
TémanyitásTárgy: Clay Henderson   Clay  Henderson Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 5:41 am





Clay Henderson



Karakter adatok






Képeséged: tippem:természetfeletti erő, de tőlem az lesz, amit szeretnél, csak tűnj néha furcsának számomra. Razz
Korod: 21
Születési hely: Malibu
Csoport: Eroxer
Play by: Ian Harding vagy Colton Haynes vagy Chris Zylka vagy Francisco Lachowski vagy ami neked is és nekem is jó

Jellemzés történet..



Clay elég gyenge idegzetű, hamar elpattan nála a húr és akkor fusson ki merre lát. Türelmetlen, önfejű és a saját maga védelmében megtesz bármit. Szeret a középpontban lenni, de mostanában igyekszik meghúzni magát, hiszen csak akkor élhet teljes életet, ha nem derül, ki hogy ő is fertőzött. Nagyon jól tud hízelegni és borsot rakni más orra alá is az ő szakterülete. Viszont van egy olyan oldala, ami csak a bizalmasai, szerettei előtt létezik. Nagy ritkán kedves, de mindig mosolyog. Ravasz és elég nagyképű. A többit az alkotóra bízom. Hajlandó vagyok megegyezni a jellemzésen, ha valami innen nem tetszik.

Az előtörténetéről csak annyit mondok, hogy helyi srác és régóta fertőzött így tudja, hogy bánjon az erejével és tartsa titokban. Arra a főiskolára jár, amire én és közös a közgazdaságtan óránk. Nekem nagyon tetszik és ügyetlenül próbálok szóba elegyedni vele. Neki is tetszem, de tudja, hogy egy vadász lánya vagyok, ezért egyszerűbbnek tartja távol maradni tőlem, ami biztonságosabb, de nem könnyű. A többit az alkotóra bízom, de ha esetleg az illető ihlet hiányban szenved, nyugodtan írjon és segítek kitalálni valamit.

A név csak egy tipp, az megváltoztatható! Very Happy

Elkelt, szerencsére! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Clay Henderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clay Henderson
» Dizzy Vision kávézó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eroxers :: 
 :: Canon karakterek :: Elvállalt karakterek
-
Ugrás: